ataşehir masöz şişli masöz totobo kasa not pdf Türkçe Slow Pop Dinle
banner61

Yasin Obuz kimdir? Survivor’a katılan Yasin Obuz nereli ve kaç yaşında?

banner62

Survivor'da yeni sezon başlıyor ve gönüllüler takımı yarışmacılarından olan Yasin Obuz dikkatleri üzerine çekiyor.

Yasin Obuz kimdir? Survivor’a katılan Yasin Obuz nereli ve kaç yaşında?
banner63

Survivor'da yeni sezon başlıyor ve gönüllüler takımı yarışmacılarından olan Yasin Obuz dikkatleri üzerine çekiyor. Geçtiğimiz aylarda MasterChef'te yarışan Yasin Obuz, Survivor gönüllüler takımında mücadele edecek. Peki Yasin Obuz kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Yasin Obuz Survivor’ın bu sezon en çok konuşulan isimleri arasında yer alacak gibi görünüyor. Geçtiğimiz aylada MasterChef’te de yer alan Yasin Obuz kimdir kaç yaşında ve nereli? İşte hayat hikayesi…

Yasin Obuz geçtiğimiz aylarda MasterChef’te yarıştı.

YASİN OBUZ KİMDİR?

Survivor Yasin Obuz, 21 Kasım 1988'de Diyarbakır’da doğdu. 3 kardeş olan Yasin Obuz çocukluğundan beri spor yapıyor. İlk spor lisansı 1998’de çıktı. Amatör ve profesyonel olarak futbol oynadı. Bunun yanında çocukken 2 yıl jimlastik yaptı, voleybol ve basketbolda oynadı. Ankara Hacettepe Üniversitesi’nde Spor Bilimleri Fakültesi’nde okudu. Üniversite yıllarında spor olarak fitness yaptı. Üniversitede mutfağa merak saldı ve yemek öğrenmeye başladı. Yemek yaparken mutlu olduğunu farkeden Yasin, bir dönem Rusya St. Petersburg'da yaşadı. Yaklaşık olarak 20 ülke gezdi. Gittigi ülkelerin mutfak kültürlerini eglence tarzlarını yaşayış biçimlerini gözlemledi. Küçük bir işletmesi var ve geçen sezon Masterchef yarışmasına katıldı ve oradan Survivor’a seçildi.

Sözcü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner50

banner52

banner46

banner49

banner51

banner45