Kanunsuz Topraklar Hüzünlü Hikayesi ile Fox TV’de Yayınlanacak!

Kanunsuz Topraklar Hüzünlü Hikayesi ile Fox TV’de Yayınlanacak

Kanunsuz Topraklar, Fox TV’nin yeni dizisi oldu. Dizinin yayınlanan fragmanlarıyla beraber yayın tarihi de merak edildi. Dizi hangi gün yayınlanacak? Kanunsuz Topraklar hikayesi ve oyuncu kadrosu açıklandı. Kanunsuz Topraklar dizisi için çalışmalar neredeyse tamamlandı. Dizinin oyuncu kadrosu hazır ve Fox TV’de yayın hayatına başlamak üzere. Dizinin konusunu duyanlar bir an önce başlaması için bekliyor. Peki dizide hangi oyuncular oynamakta? Son zamanların en duygusal ve hüzünlü hikayelerinden biri diziye dönüşecek. Esra Bilgiç ve Uğur Güneş’in başrolde oynayacağı ortaya çıktı. Dizinin ne zaman yayınlanacağı ve ilk fragmandan bazı kesitler izleyicilerle buluştu.

Kanunsuz Topraklar Konusu Nedir?

Zonguldak’ta madenci olarak çalışan işçilerin yaşadıkları zor durum konu edilecek. Kanunsuz Topraklar dizisinin temel konusu da patronun çalışanlara karşı sergilediği tutum ve onların hayatları olacak. Dizi, kendine has öyküsü ile ekrana geleceği için izleyiciler diziyle ilgili daha fazla detaya ulaşmak istiyor. İki başarılı ismin bir arada oynayacağı dizide oyuncu kadrosu oldukça geniş bir kesimden oluşmakta. Öyle ki daha önce önemli yapımlarda rol alan pek çok oyuncu bu diziye transfer oldu. Yeni sezonun etkili yapımları arasında gösteriliyor. Fox TV, çok önemli bir projeyle anlaştı.

Kanunsuz Topraklar Oyuncu Kadrosu

Dizinin oyuncu kadrosunda Necip Memili, Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Hazar Motan, Ali Erkazan ve Ezgi Çelik oynamakta.

Dizi Ne Zaman Başlıyor?

Kanunsuz Topraklar her Çarşamba akşamı Fox TV ekranlarında olacak. Dizinin yayınlanan fragmanlarına bakacak olursak ağır bir senaryo bizleri bekliyor. Duygusal sahnelerle aranız iyiyse bu diziyi mutlaka izlemelisiniz. Dizi şimdiden sosyal medya desteğini de arkasına aldı. Çünkü yapılan paylaşımlar çok beğenildi. Oyuncuların hangi karakterlere hayat vereceği de dizi başlayınca kesinleşecek. Şu an için aktarılan bilgiler oldukça kısıtlı. Fox TV’de yayınlanacak dizinin reyting rekorları kıran rakipleriyle büyük bir rekabete tutuşacağı tahmin ediliyor. Özellikle de Sadakatsiz dizisiyle reytingleri bölüşmesi muhtemel. Bakalım gerçekten de beklediğimize değecek bir yapım olacak mı?

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir