Kuponsa Avantajları, Nişantaşı Üniversitesi’nde « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Kuponsa Avantajları, Nişantaşı Üniversitesi’nde

Bu haber 20 Mart 2018 - 18:23 'de eklendi ve 6 kez görüntülendi.

Anlaşmalı olduğu işletmelerle konaklama, yeme içme, spa ve eğlence gibi farklı alanlarda “Bir Alana Bir Hediye” imkanı sunan mobil uygulama Kuponsa, Nişantaşı Üniversitesi ile bir iş birliği gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen iş birliği ile bir yıl boyunca üniversitenin eğitim görevlileri, öğrencileri ve çalışanları Kuponsa’nın sunduğu özel imkanlardan indirimli olarak faydalanabilecekler.

‘Az Harca Çok Yaşa’ sloganıyla kullanıcılarına, daha önce yaşamadıkları benzersiz deneyimleri tasarruf ettirerek yaşatmayı amaçlayan Kuponsa, sunduğu hizmetleri, özel ayrıcalıklarla Nişantaşı Üniversitesi mensupları ile buluşturdu. “1 Alana 1 Hediye” modeliyle teklifler sunan Kuponsa’nın, Gold ve Silver paketler halinde sunduğu hizmetlerden, Nişantaşı Üniversitesi mensupları, özel indirimlerle yaralanabilecek. Ayrıca geçekleştirilen iş birliği kapsamında üniversitenin öğrencilerine Kuponsa’da özel staj imkânı sağlanacak.

Bu iş birliği ile ilgili olarak Nişantaşı Üniversitesi Kurumsal İletişim Uzmanı Nur Başar şu açıklamayı yaptı: “Nişantaşı Üniversitesi olarak bu büyük ailenin tüm üyelerine çok değer veriyoruz. Kuponsa’nın bize özel sunacağı indirimler ve fırsatların özellikle öğrencilerimizin bütçelerine oldukça fayda sağlayacağını düşünüyoruz. Ayrıca, Kuponsa’da öğrencilerimize istihdam fırsatı da bu iş birliğinin meyvelerinden biri olacak.”

Nişantaşı Üniversitesi Hakkında

Nişantaşı Üniversitesi, Nişantaşı Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından 2009’da eğitim-öğretim sistemine katılmış bir vakıf yükseköğretim kurumudur. 2017 yılından itibaren 68.000 öğrenci kapasiteli, toplam 150 bin metrekarelik kapalı ve açık alana sahip yeni yerleşkesi Maslak 1453 Neotech Campus’te eğitime devam etmektedir. İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesinde 20, Mühendislik-Mimarlık Fakültesinde 8, Sanat-Tasarım Fakültesinde 8, Nişantaşı Meslek Yüksekokulunda ise 78 bölüm bulunmaktadır. Ayrıca, Sosyal Bilimler Enstitüsü’ne bağlı 4 farklı anabilim dalındaki yüksek lisans programlarıyla modern, teknoloji donanımlı altyapıyla ve alanında deneyimli eğitim kadrosu ile Nişantaşı Üniversitesi gençliğe ve Türk Yükseköğretimine hizmet vermektedir.