Anasayfa / KÜNYE

KÜNYE

SORUMLU MÜDÜR

Ali Solmaz
mail:
alislmzzzz@gmail.com

REKLAM REZERVASYON

Ali Solmaz – +90 534 834 64 95

mail: alislmzzzz@gmail.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
alislmzzzz@gmail.com

ALTYAPI ve TEMA
Newsmag teması ile WordPress 5.0.0.

Bilgi ve Destek Hattı
0534 834 64 95

UYARI
Haberkulis.org internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı ARAZ MEDYA Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2017 Haberkulis.org tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları Haberkulis.org’a aittir. Haberkulis.org sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Haberkulis.org’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Haberkulis.org’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Haberkulis.org’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Haberkulis.org However, sometimes the Haberkulis.org uses third parties to process your information. Haberkulis.org requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Haberkulis.org requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Haberkulis.org we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Haberkulis.org and its services. When you use Haberkulis.org online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Haberkulis.org cookies section of our full Privacy Policy.