KOBİ VE ŞİRKETLERDE AKARYAKIT KONTROLÜ SAĞLAMANIN EN RAHAT YOLU « Haberkulis.org

SON DAKİKA

KOBİ VE ŞİRKETLERDE AKARYAKIT KONTROLÜ SAĞLAMANIN EN RAHAT YOLU

Bu haber 15 Mart 2018 - 17:30 'de eklendi ve 7 kez görüntülendi.

 

Geniş araç filosuna sahip bir şirketseniz araçların akaryakıt kontrollerini yapmanın ne kadar zor olduğunu bilirsiniz. Bunun için tek tek işletme personeline yakıt ücreti ödemeniz gerekir. Daha önemli işlere yetişmeniz gerekirken bile bir de her gün yakıt alımı için işletme personeline ücret vermek bir hayli zaman kaybına sebep olur. Üstüne bir de aylık yakıt giderlerini kontrol edip, karşılaştırma yaptıktan sonra harcanan yakıt miktarının analizini yapmanız da gerekir ki bu da bir hayli kafa karıştırıcıdır. Bütün bu işlemlerin çok daha kolay bir hali olduğunu biliyor muydunuz? Automatic sistem sayesinde akaryakıt giderlerinizi tek elden kontrol edebilir, fatura ödemesini belli tarihlerde yaparak personele her gün yakıt ücreti vermekten kurtulabilirsiniz. Automatic nedir diye merak ediyor ve sistemi daha yakından tanımak istiyorsanız  https://www.kolayyakit.com.tr adresini ziyaret edin.

Automatic Sistemle Herhangi Bir Ödeme Yapmaksızın Akaryakıt Tüketimini Kontrol Altına Alın

Autoamatic sistemi kullanmaya karar verdiniz fakat bu sistemin size ne tür avantajlar getireceğine dair çok fazla bilginiz yok. Automatic nedir sorusuna vereceğimiz cevaplar sayesinde bu sistemin size sağlayacağı avantajlardan da haberdar olacaksınız. Ve hemen ardından https://www.kolayyakit.com.tr adresini ziyaret edip sisteme kaydolmak isteyeceksiniz. Araca ait bilgilerin yer aldığı bir ünitenin araç üzerine monte edilmesi ile aktif hale gelen bu sistemin amacı geniş araç filolarına sahip kobi ve işletmelerin akaryakıt kontrollerini ellerinde tutmalarını sağlamaktır. Bu sistemle birlikte araçlar benzin istasyonuna girer girmez, Automatic sistemden ötürü araç direk olarak tanınır. Ve şoförün araçtan inmesine gerek kalmadan yakıt dolumu yapılır. Yakıt ücreti ise araç sahibin faturasına otomatik olarak yansıtılır.

Akaryakıt Kontrolünde Automatic Sistemin Faydaları

Autoamatic nedir, ne işe yarar, zararı var mıdır gibi sorularla meşgul bir aklınız varsa Automatic sistemin size sağlayacağı faydaları duyunca bu fikrinizden vazgeçebilirsiniz. Bu sistem sayesinde araçlarınızın yakıt kontrolünü anında yapabilme imkanına sahip olursunuz. Araçlarınızın yakıt dolumu son derece pratik ve hızlı bir şekilde yapıldığı için zamandan tasarruf sağlarsınız. Ayrıca yakıt için her gün personele ücret ödemenize gerek kalmaz çünkü bu sistem sayesinde alınan yakıtın ücreti direk olarak sizin faturanıza yansır. Ayın belli dönemlerinde ise birikmiş olan bu faturanızın ödemesini internet ya da telefon bankacılığı yolu ile çok rahat ödeyebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için https://www.kolayyakit.com.tr/automatic/ adresini ziyaret edin.