Kızlık Zarı Nedir Tamiri Mümkün Mü? « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Kızlık Zarı Nedir Tamiri Mümkün Mü?

Ülkemizde en çok merak edilen konulardan biri kızlık zarı ve tamiri olmaktadır. Sadece cinsel birleşme sırasında değil bazı nedenler ile de kızlık zarının bozuma riski bulunmaktadır.

Bu haber 17 Mayıs 2018 - 15:49 'de eklendi ve 37 kez görüntülendi.

Ülkemizde en çok merak edilen konulardan biri kızlık zarı ve tamiri olmaktadır. Sadece cinsel birleşme sırasında değil bazı nedenler ile de kızlık zarının bozuma riski bulunmaktadır. Yapısal olabilecek durumlarda, bazı bireylerde kızlık zarı bulunmayabiliyor. Bu da bazı olumsuzluklara neden olmaktadır. Kizlikzaridikimiankara.net tamir ve dikim konusunda size yardımcı olarak, bireylere gerekli olan öz güven ve psikolojik rahatlamayı sağlamaktadır. Gerekli olan kızlık zarı dikimi işlemi için aranan şartları ve yöntemleri siteyi ziyaret ederek öğrenmeniz mümkün.

Kızlık Zarı Tamiri Hangi Durumlarda Yapılır?

Herhangi bir şart bulunmayan kızlık zarı tamiri için istediğiniz zaman işlem yaptırma imkanı bulabilirsiniz. 2 çeşit dikim işlemi gerçekleştirilmektedir. Bozulmasından sonra yıllar geçse bile dikim işlemi yapılabiliyor. Geçici olarak yaptırılan bu işlem için ilişki süresi önemlidir. İşlem sonrası 1 hafta içinde ilişki olması gerekmektedir. Zamanı kısıtlı olan kişilere önerilmekte olup işlem süresi oldukça kısa ve ağrısızdır. Kalıcı bekaret dikimi ise daha farklı lazer ile yapılan bir yöntemdir.

www.kizlikzaridikimiankara.net