Kızlar ve Oğlanlar ile ilk kez sahnede « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Kızlar ve Oğlanlar ile ilk kez sahnede

Bu haber 29 Mayıs 2019 - 22:11 'de eklendi ve 23 kez görüntülendi.

Bergüzar Korel’in, geçtiğimiz günlerde prömiyeri gerçekleşen tek benlik oyunu Kızlar ve Oğlanlar, 31 Mayıs’ta DasDas’ta ilk kez tiyatroseverlerle buluşacak. Oyun, Korel’in ilk sahne deneyimi olma özelliği taşıyor.

Rol aldığı televizyon dizileriyle aka zevk toplayan ve bu kış bir sinema filmiyle de izleyici karşısına çıkan Bergüzar Korel, Craft Tiyatro’nun yeni oyunu Kızlar ve Oğlanlar ile ilk kez sahneye çıkıyor. Dennis Kelly’nin kaleme aldığı, Hira Tekindor’un çevirisine imza attığı ve İbrahim Çiçek’in yönettiği oyun, 31 Mayıs’ta DasDas’ta ilk temsiliyle sahnede olacak.

Güzelliğin, aşkın, çocuğun, evin, paranın ve en önemlisi başarının değerini anlatan oyun, seyircilere “Gerçekten en sevdiklerin giderken kuvvetli kalabilir misin?” sorusunu soracak ve kendi içinde cevabını arayacak.

Korel’in etkileyici performansıyla şimdiden övgü dolu yorumlar aldığı Kızlar ve Oğlanlar, hikayesiyle tiyatroseverleri güldürdüğü kadar yer yer gözyaşları içinde de bırakacak.

31 Mayıs’taki temsiline ait biletlerin kısa sürede tükendiği Kızlar ve Oğlanlar, 15 ve 17 Haziran tarihlerinde yeniden DasDas’ta izleyicilerle buluşacak.