Anasayfa / Dünya / Kiralık Vinç İstanbul

Kiralık Vinç İstanbul

 

Sayılabilecek birçok işlem için gerekli olan kiralık vinç hizmetine www.sepetlivinckiralama.net adresinden hızlıca ulaşmak mümkün olmaktadır. Sistem içinde merak edilen diğer konular, hizmet verilen bölgeler veya vinç modelleri gibi tüm bilgiler yer almaktadır. En çok tercih edilen ve kişilerin tüm işlerini halletmeye oldukça işe yarayan sepetli vinç modelleri olmaktadır.

Sepetli Vinç Ne İşe Yarar?

En başta inşaat alanları yapılan bölgelerde bu vinç çeşitleri daha çok tercih edilmektedir. İş aktifliğini hızlandırır ve güvenli bir çalışma ortamı sağlar. Çalışanlar sepet sayesinde kolayca en yüksek kartlarda bile ulaşım sağlayarak ve yeterli güvenlik önlemleri ile çalışma alanı sağlar. Ayrıca cam silme hizmeti veren firmalarda bu vinçleri en başta yüksek binalar için oldukça tercih etmektedirler. Çeşitli ihtiyaçlara bağlı olarak kiralık sepetli vinç isteyen herkes site adresi aracılığıyla ve gerekli irtibat numaraları ile irtibata geçebilir. Ancak vinçlerin de kendi içinde özelliklerine göre çeşitleri vardır. Buna uygun seçilecek vinç kişi ile firma tarafından belirlenir.

Sepetli Vinç Özellikleri Nelerdir?

Oldukça iş güvenliği ve kolaylığı sağlayan vinçlerin, sepetli modelleri araç içinde yine bir araç taşıma imkanı olan çeşitleri olmaktadır. Fakat kendi içinde sepet boyutuna göre de ayrılır.​​​​​​ Aynı zamanda boyutu ile birlikte bu vinçler birbirinden farklı oranlarda ağırlık kaldırma kapasitesine sahip olmaktadır. Kullanılacak alana göre boyutu ayarlanan vinçlerin uzunluğu sırasıyla, 84, 70, 67, 60, 54, 43, 30 ve 25 metre olacak şekillere sahiptirler. Kullanılacak yüksekliğe uygun olarak ise ayarlanarak kiralama amaçlı tercih edilirler.

Özelliklerine Göre Sepetli Vinç Kapasiteleri

Taşınacak ağırlığa göre de ayarlanacak olan bu vinçlerin kapasiteleri, 25 metrelik bir vinç için 3.5 tonluk bir kamyon kapasitesi olmaktadır. Aynı şekilde 30 metrede 7.5 tonluk, 45 metrede 15 tonluk, 53 metrede 26 tonluk ve 72 metrelik bir vinçte 32 tonluk kapasiteden bahsetmek mümkün olmaktadır. Bu kapasite yine kullanım alanına veya yapılacak işe göre tercih edilir. Mesela reklam ve pano asacak firmalar genelde tercihlerini 30 metrelik bir sepetli vinçten yana yaparlar. Bu kapasitede ki vinç işlerini güvenli bir yöntem ile görmeleri için yeterli olur.

Hakkında vadi

Check Also

Ruhani’den ‘referandum’ açıklaması..

Başkent Tahran’da gençler ve öğrencilerle bir araya gelen Ruhani,  ülkenin umumi meseleleriyle ilgili değerlendirmelerde bulundu …

Bir cevap yazın