Kılıçdaroğlu’ndan, İstanbul’da CHP’lilere kutlama « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Kılıçdaroğlu’ndan, İstanbul’da CHP’lilere kutlama

Bu haber 08 Nisan 2019 - 13:34 'de eklendi ve 15 kez görüntülendi.

CHP Umumi Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “FaceTime” programıyla İstanbul İl Başkanlığına bağlanarak, partilileri kutlama etti.

CHP İstanbul İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre Kılıçdaroğlu, CHP  2. Bölge Koordinasyon Merkezi’nde bir araya gelen aralarında CHP öbek başkanvekilleri Özgür Özel, Engin Altay, umumi reis yardımcısı Muharrem Erkek ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun da bulunduğu toplantıya, FaceTime ile bağlandı.

CHP’lileri kutlama eden Kılıçdaroğlu, “Gerçekten olağanüstü bir performans gösteriyorsunuz. Gösterdiğiniz çabayı sadece İstanbul değil tüm Türkiye takdirle izliyor. O nedenle böyle bir örgüte sahip olduğum için son radde mesut ve gururluyum. Hepinize yürekten teşekkür ediyorum. Tüm arkadaşlarımın şunu bilmesini isterim; biz herhangi bir demokratik ülkedeki koşullar içinde seçime gitmiyoruz. Biz baskıcı bir tek adam yönetiminde seçime gidiyoruz. Bizim elde ettiğimiz bu başarı alelade değil. Bu başarı, tarihe geçecek bir başarıdır.” ifadelerini kullandı.

CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu da çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Kaftancıoğlu, “Günlerdir tüm arkadaşlarımız uykusuz ama sizin bu sözlerinizden sonra emin olun bir 10 gün daha uykusuz kalıp İstanbul’u bir kez daha alacağız.” şeklinde konuştu.