banner61

Akay: “Barış Pınarı Harekatı, Türk milletinin gücünü sınayanlara ders olacak”

banner62

Kayseri Pancar Kooperatifi Başkanı Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Barış Pınarı Harekatına İlişkin, “bu Harekatın Türk Milletinin Gücünü Ve Sabrını Sınayanlara Unutamayacakları Bir Ders Olacağına İnaniyorum” Dedi.

Akay: “Barış Pınarı Harekatı, Türk milletinin gücünü sınayanlara ders olacak”
banner63

Kayseri Pancar Kooperatifi Başkanı Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Barış Pınarı Harekatına ilişkin, “Bu harekatın Türk Milletinin gücünü ve sabrını sınayanlara unutamayacakları bir ders olacağına inanıyorum” dedi.

banner74
Kayseri Pancar Kooperatifi Başkanı Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Barış Pınarı Harekatıyla ilgili yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

“Kahraman Türk Ordusu, Türk Milletinin varlığına kasteden terör yuvalarına karşı “Barış Pınarı Harekatını” başlattı. Cumhurbaşkanımızın talimatı ile başlatılan bu harekatta Kahraman Ordumuza zaferler ihsan etmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Harekata katılan bütün yiğitlerimizin kazasız, belasız ama başarı ile yuvalarına dönmelerini diliyorum. Bu harekatın Türk Milletinin gücünü ve sabrını sınayanlara unutamayacakları bir ders olacağına inanıyorum. Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner78

banner50

banner52

banner46

banner77

banner47

banner49

banner51

banner45