banner61

Yenice Emniyet Amiri göreve başladı

banner62

Karabük’ün Yenice İlçesinde Emniyet Amir Vekili Cumaali Öztekin’in Erzincan İline Tayin Olmasıyla Boşalan Yenice Emniyet Amirliği’ne Komiser Yardımcısı Fatih Ceriyan Atandı.

Yenice Emniyet Amiri göreve başladı
banner63

Karabük’ün Yenice ilçesinde Emniyet Amir vekili Cumaali Öztekin’in Erzincan iline tayin olmasıyla boşalan Yenice Emniyet Amirliği’ne Komiser Yardımcısı Fatih Ceriyan atandı.

Karabük İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’nden Yenice Emniyet Amir vekilliğine atanan Ceriyan, ilçedeki görevine başladı. Karabük İl Emniyet Müdürlüğü’nün çeşitli birimlerinde görev alan Ceriyan,2016 yılından buyana Karabük İl Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapıyordu.

Yenice Emniyet Amiri Komiser Yardımcısı Fatih Ceriyan, “ Yenice şirin, sakin ve huzurlu bir ilçe. Huzurlu bir ilçede göreve başlamaktan mutluluk duyuyorum. Yenice Emniyet Amirliği olarak her zaman vatandaşlarımızın yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyorum. İlçede bulunan güven ve huzur ortamını artırmak için polis-vatandaş işbirliği içerisinde ilçeye hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner78

banner50

banner52

banner46

banner77

banner49

banner51

banner45