Kanal D Arka Sokaklar 519. yeni bölüm fragmanı! « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Kanal D Arka Sokaklar 519. yeni bölüm fragmanı!

Bu haber 23 Mayıs 2019 - 21:00 'de eklendi ve 29 kez görüntülendi.

Cuma akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Arka Sokaklar yeni bölümünde heyecan dorukta. Arka Sokaklar 519. yeni bölümüyle yarın akşam 20:00’de Kanal D’de…

ARKA SOKAKLAR 519. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Küçük bir çocuğa köpek saldırır. Selin görür ve olaya müdahale eder. Köpek çocuğu ısırır ve bırakmaz. Selin köpeği yaralamak zorunda kalır. Ufak Eray fazla kan kaybeder ve ameliyata alınır. Selin sosyal medya gündemine düşer ve köpeği vurduğu için suçlanır. Her yerde Selin’le ilgili zıt kampanyalar düzenlenir.

Canay, Tekin’e yeni bir teklifle gelir. Tekin, Arap hayranının doğum gününe davetlidir ve karşılığında yüklü miktarda nakit alacaktır. Doğum günü kızı, Tekin’e musallat olur. Tekin durumu babasına mesaj göndererek anlatır. Leyla, Tekin’i dans etmeye zorlar. Kızın babası birdenbire gelir ve Tekin’in kızıyla evlenmesi için baskı yapar.

Mahalleye dadanan sapık Aykut, ufak çocuk Emir’i arabasına alır ve barakaya götürür. Çocuğu istismar etmeye niyetlenmiştir. Mahalleden bir kadın çocuğu götürdüğünü görür ve çocuğun annesine havadis, bilgi, salık verir. Polisler gelir ve barakayı bulur. Emir kurtarılır. Hüsnü, Aykut’u barakada bir güzel döver. Aykut kamu tarafından linç edilmekten zor kurtulur.

Sema ve Yeliz beraber kalmaktadır. Sema sevgilisi Muhittin’le uyuşturucu işi yapmaktadır. Muhittin, mafya tetikçisi Haydar ve adamı tarafından öldürülür. Adamlar eve gelip Sema’yı da öldürür. Engin ve ekibi Yeliz’i takip ederek adamlara ulaşır. Başlarındaki kişiyi tespit etmeye çalışırlar. Engin’in narkotik müdürü olması, Rıza Baba ve ekibiyle rakip olmasına neden olmuştur. Bu olayı çözmek için iki ekipte canla başla çalışır.

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜM FRAGMAN