Kaliteli Yalıtım « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Kaliteli Yalıtım

Bu haber 19 Eylül 2018 - 19:32 'de eklendi ve 19 kez görüntülendi.

 

İstanbul merkezli olan şirketimiz 40 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesi ile çeşitli yalıtım ve asfalt malzemeleri üretimi yapmaktadır. Sektörün öncü firmalarından birisi olan şirketimiz sektöre yeni ürünler kazandırmaya çalışmaktadır. Hizmet kalitemizi ve ağımızı genişletebilmek için, Türkiye genelinde birçok yerde mobil ve yerleşik tesislerimiz bulunmakta ve buralardan hizmet vermekteyiz. Birçok özel sektör ve kamu sektörüne hizmetlerimiz bulunmaktadır. Genellikle binalarda zamanla oluşan çatlak derz dolgu işlemlerini kaliteli ürünlerimiz ile yaparak sorunlarınıza çözümler oluşturuyoruz.

Ürün Çeşitleri

Enfalt şirketi olarak tüm asfalt ve yalıtım malzemeleri üretimi yapmaktayız. Özellikle asfalt ürünlerimizde bitüm emülsiyonu bağlayıcılar kullanılmaktadır. Emülsiyon, birbiri içerisinde çözünemeyen iki sıvının kimyasal maddeler ile tek faz haline getirilmesidir. Çevre sağlığı açısından önemli bir üründür ve sera gazı salımını engeller. Kullandığımız yolların daha sağlam olması için taş mastik asfalt uygulaması kullanılarak, asfalt kalitesini artırmak ve yolların daha uzun süre bozulmadan kullanılmasını sağlanmaktadır.

Asfalt Emülsiyon Kullanımı

Firmamız tarafından üretilen tüm ürünlerimiz www.enfalt.com.tr adresimizde yayınlanmaktadır. Asfalt emülsiyonların avantajlarını sıralayacak olursak şu şekilde bir liste yapabiliriz. Parlama ve yanma meydana gelmez tehlike oluşturmaz. Islak zeminlerde rahatlıkla kullanılabilir. Düşük sıcak ortamlarda kullanılabilir. Enerji tasarrufu yapar. Ortam sıcaklığını muhafaza eder. Yüksek yapışma özelliği bulunmaktadır. Kullanıldığı yollar işlem sonrası kısa sürede kullanıma açılabilir. Diğer asfalt çeşitlerine göre daha kullanışlı ve ekonomiktir. Ülke ekonomisi için emülsiyon tercih edilmektedir.