Kadın dizisi setinde büyük skandal meğerse « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Kadın dizisi setinde büyük skandal meğerse

Bu haber 27 Şubat 2018 - 17:31 'de eklendi ve 23 kez görüntülendi.

Fenomen Türk dizilerinde fark edemediğimiz çekim hataları akıllara zarar. FOX TV ekranlarında başlayan ve Salı günleri izleyici ile buluşan Kadın dizisindeki çekim hataları akıllara durgunluk veriyor. Seyrederken farketmediğimiz o çekim hataları galerinin devamında…

FOX TV bu yayın döneminin başında yeni dizi ‘Kadın’a start verdi. Salı akşamları yayınlanan dizisinin 27 Şubat Salı akşamı yani bugün 18.yeni bölümü yayınlanacak. Başladığı günden bu yana çok konuşulan özellikle dizideki Şirin karakterinin izleyiciyi çıldırtması ile gündeme gelen Kadın, er meydanı gibi olan Salı akşamında genellikle zirveyi görüyor reytinglerde. Bu azımsanacak bir başarı değil. Güney Kore yapımı bir diziden uyalarma olan Kadın dizisinde seyirciler bazı şeyleri gözden kaçırıyor. Bunlar neler mi? Tabi ki ilk görüştü fark edilmeyen ancak fark edildiğinde ise inanılmaz gelen o çekim hataları.

Bir defa dürüst olalım; Kadın dizisini izleyip Şirin karakterinden nefret etmeyen kimse yok. Kötülük yapmakta Ufak Tefek Cinayetler’in Merve karakterine kafa tutacak seviyede olan Şirin bu dizinin en çok dikkat çeken isimlerinden biri. Ama tüm bunları bir kenara bırakalım ve dizideki inanılmaz çekim hatalarına bakalım.

KENDİ KENDİNE KAĞITTAN ALTINA DÖNEN YÜZÜK; Sarp’ın son bölümlerde sırrı yavaş yavaş ortaya çıkıyor ve Bahar ile çocuklrı öldü biliyor. Bahar devamlı eşi Sarp’ı hatırlamaya devam ediyor. Bu da Bahar’ın eşi Sarp ile zenginlik hayali kurduğu o anı hatırladığı anlardan. Ancak bir detaya dikkat.Sarp kağıttan bir yüzük yapıyor ve Bahar’a veriyor. Peki sonra ne mi oluyor dersiniz?