Anasayfa / Son Dakika / Kaan Taşlı, Şehzade Padişah Sünnet Takımı

Kaan Taşlı, Şehzade Padişah Sünnet Takımı

Bir birinden özel ve benzersiz Sünnet Elbisesi 1-10 yaş gurubuna hitap eden Osmanlı ve Belerin Kaftan kıyafetleriyle çocuğunuzun sünnet törenine çocuğunuzun bir sultan ihtişam görüntüsü vereceğini unutmayın. ürünlerimizin tamamı 1. sınıf kumaştan imal edilmiştir, bizler piyasada çokça bulunan benzer ve standart bedenli kıyafetler satmıyoruz. Özel, şık ve beden tablosu sunarak çocuğunuzun tam üstüne uygun bir halde sunuyoruz.

Örnek bir üründen bahsetmek ve detaylandırmak gerekirse eğer şöyle bir özet geçebiliriz.
Kaan Taşlı, Şehzade Padişah Sünnet Takımı bu ürün yeni sezon bir ürün olup, her yaş beden grubuna hitap etmektedir. Ürün 1. sınıf kumaştan üretilmiştir ve ürün ile birlikte sizlere gelecek olan aksesuarlar şunlardır;

– Kaftan
– Kuşak
– Şapka
– Hançer
– Şalvar
– Yelek
– Çarık
– Gömlek ( Gömleklerin özel dikim yani etek kısmı uzundur, diz bölgesine kadar gelmektedir. Bu yüzden sünnet sonrası da giydirilebilir bir özelliği vardır.)

Böylelikle 8 parçadan oluşan bu ürün sizlere çok uygun bir fiyat ile kapınıza kadar geliyor. Özel bir düğün ve anlar yaşamak için çocuğunuzu ve kendinizi mutlu etmelisiniz, en güzel Sünnet Kıyafetleri bulabileceğiniz düğününüzü zarafet, ihtişamlı bir düğün haline getirmek için bizleri tercih etmelisiniz. Yukarıda bahsetmiş olduğum ürün detayları ve daha yüzlerce benzersiz ürün yelpazesine sahip online alışveriş sitemiz üzerinden ürünlere bakıp sipariş verebilirsiniz. Kredi kartı ve Kapıda ödeme seçenekleri mevcuttur, aynı zamanda 100₺ üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo hakkına da sahip oluyorsunuz. Türkiye’nin her yerine gönderim sağlıyoruz.

Emir Sünnet Kıyafetleri ucuzluğun ve şıklığın adresi https://www.sunnetlikelbise.com/

Hakkında admin

Check Also

Ünal: İmamoğlu devam eden hukuki süreçten neden rahatsız?

SON DAKİKA HABERİ: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal, “İmamoğlu, devam eden hukuki süreçten sebep …

Bir cevap yazın