İşletmenizin Yönetim Programı « Haberkulis.org

SON DAKİKA

İşletmenizin Yönetim Programı

E ticaret ve işletme yönetimi, işletme faaliyetlerinin devamının sağlanmasında önemli bir yere sahiptir. Yönetimin doğru ve kaliteli olarak idame ettirilmesinde…

Bu haber 13 Ağustos 2018 - 10:02 'de eklendi ve 23 kez görüntülendi.

E ticaret ve işletme yönetimi, işletme faaliyetlerinin devamının sağlanmasında önemli bir yere sahiptir. Yönetimin doğru ve kaliteli olarak idame ettirilmesinde ise bilgisayar programlarının yeri büyüktür. İşletmelerin paket programları seçenekleri,

Sentos.com.tr adresinde yeni şekil ve kullanımları ile pazarlanıyor. Bu programlar Gittigidiyor entegrasyon gibi e ticaret sitelerine, uygun maliyetli yazılım ürünleri ile ürün yüklenmesini sağlıyor. Sektörde bulunan gereksiz içerikleri bulunan yazılım programlarının aksine, kolay kullanımı ile kullanıcılara hitap eden bu programı site üzerinden inceleyebilirsiniz. Stok, kasa yönetimi, maliyet hesaplama ve bankacılık gibi hizmetler ile Hepsiburada entegrasyon mağazalarının içeriğinde kullanılan bu sistemler, oldukça dolgun içerikli olarak dizayn edilmiş.

Tek Çatı Altında Yönetim Hizmeti

Site içeriğinde ayrıntılı tanıtımı yapılan bu program N11 entegrasyon gibi, birden çok işletmesi bulunan e ticaret mağazalarına, kolay hesaplamalar yapılması için stok ve maliyet hesaplama programları sağlıyor. Bu programları aylık paketler ile uygun fiyata satın alma imkânı bulunuyor. Bir kaç şubeyi tek bir elden yönetmek için kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yapılabiliyor.

Adet, Paket, Koli

Yazılım programının menülerinden stokların içeriğine bakıldığında ürünlerin miktarları sadece adet olarak nitelenmiyor. Adetin yanı sıra, paket, koli, kutu, torba gibi sayısal değerler de bulunuyor. Kullanımı da oldukça kolay olan bu program Pazaryeri entegrasyon için ürün yüklemesi yapılabilmesini sağlıyor. İşletmenizin gelişmesine tam destek sağlayacak olan bu yazılım programını inceleyiniz.

sentos.com.tr