İş Yerinizin Reklamını Ucuza Yapın « Haberkulis.org

SON DAKİKA

İş Yerinizin Reklamını Ucuza Yapın

Bu haber 13 Ağustos 2018 - 11:34 'de eklendi ve 7 kez görüntülendi.

 

Her işletme, çalıştığı sektörde başarılı olmak ve tüm kitleler tarafından tanınmak ister. Bunların oluşması için iş kalitesinin olması ne kadar gerekli ise reklam yapılması da o kadar gereklidir. Sektörde bulunan işletme sayısı arttıkça, aynı sektörde bulunan tüm işletmelerin popülaritesi de azalacaktır. Doğru reklam ve tanıtımın yapılması için İstanbul firma rehberi dünyasına abone olmak oldukça faydalı olacaktır. Bu işlem için Google arama motoruna www.firmaekle.net yazarak, siteyi inceleyebilirsiniz. Bu sistem ile işletmenizin tüm Türkiye’ye tanıtımını yaparak, varlığınızı tanıtabilirsiniz. Kişiler aramış olduğu sektör veya firmaları bu site aracılığıyla, çok kolay bir şekilde bulabiliyorlar. Siteye üyelik oluşturarak, kendi mağazanızı ya da işletmenizi firma listesine ekleyebilirsiniz.

Tanıtımınızı Yapın

Sistem güzel bir içerikle hazırlanıyor. İsteyen kişiler firmalarının tanıtımını yaptıkları platformları Google arama motorunda ilk sırada yayınlayabiliyor. Firma adı, adresi, hangi sektörde çalıştığı, hangi bölgelerde faaliyet gösterdiği ve telefon numarası bilgilerini firma rehberi içeriğine dahil edebiliyor.

Gold Üyelik Oluşturma

İnternet sitesinden tanıtım hizmeti almak için siteye üye olmak yeterli oluyor. Sitede işletmenizin tanıtımı için adres ve sektör bilgileri gibi alanların, tam ve doğru olarak girilmesi şarttır. Aksi taktirde kişiler firma ekle aracılığıyla size ulaşamamaktadır. Sitenin bir diğer tanıtım şeklini oluşturan gold üyelik ise şirket tanıtımlarınızı tüm dünyaya yapmanıza olanak veriyor. Bu sistem ile yıllarca tanıtımınız, Google’da en üst sırada yayınlanıyor ve kolay bulunmanızı sağlıyor. Gold üye olarak, işletmenizin ses getirmesini sağlayabilirsiniz.

Firma Eklemenin Faydaları

Bu site ile rehbere firma eklemek çok faydalı. Kişilerin ihtiyaç duydukları hizmete ulaşmaları doğru kayıtlara bağlıdır. Firma tanıtımını yapmak ve reklam hizmeti almanın en kolay yolu, firma rehberine firma eklemektir. Dişçi, ambulans, optik, çiğ köfteci, bakkal, oto yıkama, halı yıkama ve daha bir çok farklı sektörden firmalar, bu siteye ücretsiz üye olarak, reklam ve tanıtım hizmetlerini ucuza mal edebiliyorlar. İşyerinizin tanıtımını yapmak, müşterilerinizin çoğalmasını sağlamak ve tüm dünyaya adınızı duyurmak için siteyi ziyaret edebilir, ücretsiz üyelik ve gold üyelik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu şekilde iş yeriniz tanınarak daha çok kişiye hitap edecektir.