İş İngilizcesi nedir? « Haberkulis.org

SON DAKİKA

İş İngilizcesi nedir?

Bu haber 06 Eylül 2018 - 16:41 'de eklendi ve 16 kez görüntülendi.

İş İngilizcesi nedir?

İngilizce; dünyanın ortak dili olarak hemen her ülkede geçerlidir. Kültür, bilim, sanayi ve teknolojideki ortak dil olması sebebi ile dünyanın tamamında iş dünyasının da ortak lisanı kuşkusuz İngilizcedir. Tabii Türkçede olduğu gibi İngilizce de iş dünyasında farklı bir terminoloji söz konusudur. Kullanılan jargondan, gramere ve hatta kelimelere kadar iş İngilizcesi başka bir anlam ifade edebilir. Yalnız burada bahsettiğimiz iş İngilizcesi genel anlamda ofis iletişimi kurmaya yönelik İngilizcedir. Mesleki özel detayları ihtiva eden program mesleki İngilizcedir ve bu programlar özel olarak verilir. İş İngilizcesi, genel anlamda tüm işletmelerde kullanılması gereken işyeri iletişimini ifade eden İngilizcedir. Özellikle farklı ofislerle iletişim, diğer firmalarla iletişim ve müşterilerle iletişim noktasında iş İngilizcesi önem arz eder. İngilizce Kursları tarafından verilen temel eğitim programları içerisinde yer almayan bu eğitim program iş İngilizcesi adı ile özel olarak sunulur ve temel eğitim programlarından farklı özelliklere sahiptir.

İş İngilizcesi neden Bilinmelidir?

İngilizce kursları, temel eğitim programları kapsamında öğrencilerine, genel nitelikli iletişim kurabilecekleri bir eğitim verirler. Bu eğitim; iş dünyasında yeterli olmayacaktır. Düşünelim ki Türkçe konuşan birisi, yine Türkçe konuşulan bir ofiste iş dünyasına ilk kez adım atıyorsa buradaki jargona hakim olması zaman alır. Aynı şekilde İngilizce olarak iş dünyasına hakim olabilmek de deneyim veya eğitim gerektirir. Katıldığınız İngilizce Kursları ile elde edeceğiniz temel İngilizceyi kullanarak deneyim kazanmayı beklemek yerine iş İngilizcesi öğrenmek üzere hemen harekete geçebilirsiniz. Bu sayede iş dünyasında deneyimli bir personel gibi iş hayatına hazır olarak katılabilirsiniz.

Hayatınızı Değiştirin

Bir iş sahibi olmak, çalıştığınız işyerinde daha yüksek mevkilerde yer almak veya hayallerinizdeki işyerinde çalışmaya başlamak için bireysel yeteneklerinizi geliştirin. Gerçek anlamda İngilizceye hakim olmak, iş İngilizcesini aktif biçimde sizi herhangi bir işletmenin yıldızı haline getirebilir. Neden bu fırsatı değerlendirmeyesiniz ki? Bize şimdi ulaşıp, dilerseniz sıfırdan İngilizce öğrenmeye başlayabilir, katılacağınız İngilizce kursları dahilinde alacağınız programın sonrasında en üst seviye İngilizce eğitim programlarına ve iş İngilizcesi programlarına geçiş yapabilirsiniz. TÜRK AMERİKAN DERNEĞİ YABANCI DİL KURSU BAKIRKÖY olarak, sizlere yüksek standartla eğitim deneyimi sunuyor olacağız. Bizimle iletişime geçmeden önce hakkımızda detaylı bilgi almak için www.tadbakirkoy.com adresindeki eğitim programları ve kurumumuz hakkındaki detaylara ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz zaman kayıtlar ve koşullar hakkında bize ulaşabilirsiniz.