Hayatın İçinde Bir Parfüm « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Hayatın İçinde Bir Parfüm

Bu haber 16 Eylül 2018 - 9:59 'de eklendi ve 39 kez görüntülendi.

Hayatın İçinde Bir Parfüm

Bir parfüm sizin hayatınızın neresindedir? Sabahları zorunlu olarak sıktığınız bir sıvı şişesi mi yoksa sizin hayat bulmak için can attığınız bir zevk şelalesi mi? Bir aşk parfumu deneyip de aşık olmadım ben diyen biri kadar parfümlere uzak olmadığınızı düşünüyoruz.

Parfüm Bazen Sevgidir

Biz firma olarak bir hava taneciğinin içine karışan tek bir parfüm maddesinin kişiye ve çevresine çok şey kattığını düşünüyoruz. Sadece kokunun hoş olması değil aynı zamanda da kişiye olumlu duygular yüklemesi üzerinde duruyoruz. Bu nedenle biz bu işi yılların deneyimi ile aşkla yaparak size ulaştırmaktayız. Size özel en etkileyici erkek parfümü için tarzlar geliştirmeye ve yeni formüller geliştirmeye uzman ekibimizle canla başla çalışıyoruz. Derdimiz ise sadece kaliteli ürün elde etmek.

Ürün Çeşitliliğimiz

Bir parfüm çeşitliliği kullanılan madde çeşidi ile doğru orantılıdır. Sitemiz olan innocenzaparfume.com girdiğiniz zaman büyük bir yelpaze ile karşılaşacaksınız. Erkek, kadın ve unisex ürünler ile sizleri iyi bir karşılama merasimi bekliyor. Bir parfümü erkek ya da kadın parfümü yapan özellik kullanılan nota ile ilgilidir. Erkek parfümü daha ağır notalar içerebilirken kadın parfümü daha az yoğun notlar ile donatılmıştır. Ya da gündüz daha ağır bir nota ile parfüm kullanırken gece daha hafif bir nota ile parfüm kullanmayı tercih edeceksiniz. Sizin için özel olan feromon etkili parfüm ile afrodizyak etkili erkek parfumu denemek için can atacaksınız.