Hayalgücünüzü Sanat Eserine Çevirmeye Ne Dersiniz? « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Hayalgücünüzü Sanat Eserine Çevirmeye Ne Dersiniz?

Bu haber 26 Şubat 2018 - 18:41 'de eklendi ve 17 kez görüntülendi.

Adobe after effects ne işe yarar sorusuna cevap vermek oldukça zor. O kadar çok işe yarıyor ki nereden başlayacağımızı bilemiyoruz. Basit işlemlerden, karmaşık işlemlere kadar birçok şey yapılabiliyor. Animasyonlu başlıklar ve yazılar gibi basit şeyler yapabilirsiniz. Ya da video ve görüntüleri birleştirerek bir uzay gemisini havalandırabilirsiniz. Logoları, şekilleri, karikatürleri ve yazıları hareketlendirmekle kalmayıp ses de katabilirsiniz.

After Effects Hangi Adobe Uygulamalarıyla Çalışır?

  • Premiere Pro
  • Photoshop
  • Illustrator
  • Audition

http://aktuelakademi.com/adobe-after-effects-egitimi/ ; tabloları, grafikleri hareketlendirerek canlılık katmanızı sağlar. Basit animasyonlardan karmaşık animasyonlara kadar her imkanı tanır. İki ya da üç boyutlu profesyonel videolar tasarlamanızı sağlar. Programın sunduğu birçok efekt ve araç ile fark yaratabilirsiniz.

Gelişen teknoloji ile görsel efektler ihtiyaç haline geldi. Ve bu ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Green Screen (Yeşil Perde) denilen bir sistem mevcut. Bu perde üzerinde çekilen videolarda arkaplan rahatça silinerek yerine istediğiniz videoyu ya da görüntüyü bindirme olanağı sunuluyor. Film, reklam ve videolarda tehlikeli ya da hayal ürünü birçok sahnede yeşil perde kullanılıyor. Ve daha sonra After Effects ile inanılmaz görüntüler hazırlanıyor.

Aslında Adobe after effects ne işe yarar sorusunun cevabı sizsiniz. Çünkü program ile yapabileceğiniz şeylerin sınırı yok. Sunduğu birçok araç ile düzenleyeceğiniz videolarınıza ne katmak istediğiniz size kalmış. Videolarınızın arkaplanını silerek ya da istemediğiniz bölümleri çıkarıp efektler katarak bambaşka bir şey elde edebilirsiniz. Siz de izleyici olmak yerine, bu muhteşem videoları hazırlayan kişi olmak istemez misiniz?

After effects hayal gücünüzle şekillenen bir sanat eseri ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. Ve bunun için de iyi bir eğitim almanız şart. Ancak After Effects konusunda uzman olan bir kurum sizin isteklerinizi karşılayabilir. Alanında en güven duyulan kurumlardan biri olan Aktüel Akademi, en doğru tercih. Kişi bazlı düşünülerek hazırlanmış özel eğitim programı ve uzman kadrosuyla hayallerinize ulaşmanızı sağlıyor. Siz de Aktüel Akademi ile sektörde fark yaratan bir isim olun. Ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürün.