Anasayfa / Güncel / HASVİTAL İLE HACAMAT TEDAVİSİ

HASVİTAL İLE HACAMAT TEDAVİSİ

 

Geleneksel tedavi yöntemlerinin yararları saymakla bitmez. Yüzyıllardır uygulanan alternatif tıp uygulamaları, artık modern tıp bilimleri tarafından da keşfedilmiş olup, modern tıp otoriteleri tarafından yardımcı sağlık tedavileri olarak kabul edilmektedir. Bu uygulamaların yapılması kesinlikle kolay değildir ve uzmanların elinde yapılmalıdır. İstanbul hacamat tedavisi ve sülük tedavisi uygulamalarında kurumumuza güvenebilirsiniz. Hasvital olarak, amacımız, geleneksel tıp tedavilerinin en doğru şekilde yapılmasıdır. Uzmanlarımız hem danışanlarımıza hizmet sunmakta, hem de eğitim seminerleri ile bu tedavilerin en doğru şekilde öğrenilmesine yardımcı olmaktadır.

Hacamat uygulaması, kişilere şifa veren tedavilerden biridir. Kökeni yüzyıllar öncesine uzanan hacamat, kurumumuz sayesinde günümüzde, geleneklere bağlı kalarak ancak modern uygulamalardan da yardım alınarak mükemmel şekilde yapılmaktadır. Bu uygulama, deri altında birikmiş olan toksik yani zehirli özellikte kanın vücuttan atılmasını sağlayan bir uygulamadır. Düzenli ve uzman elinde yapılan tedavi ile, ağır metal birikimi, serbest radikaller, toksinler bedenden atılır. Bazı hastalıkların tedavilerinde kullanılan ilaç ve iğneler gerçekten çok ağırdır. Günümüzde maalesef, ister istemez hormonlu gıdaları da tüketmekteyiz. Bunların bedende yarattığı zararları hacamat ile atmak mümkündür.

Modern uygulamalarda, tedavi artık özel tasarım kupalarla yapılmaktadır. Kliniğimiz bünyesinde, özel aletlerimizde deride çizim yapıldıktan sonra, kupa setlerimizle uygulama mükemmel şekilde yapılmaktadır. Sülük uygulamalarımız da yine alanında uzman olan sağlık personelimiz tarafından mükemmel şekilde yapılmaktadır. Çalışmalarımızla şifa kazanabilirsiniz.

 

Hakkında Tufan

Check Also

Yaz Tatili Ne Zaman? Karneler ne zaman alınacak?

Milli Eğitim Bakanlığı 2018-2019 eğitim öğretim yılının son gününü belirledi. Öğrenciler karnelerini almak için sabırsızlanıyorlar. …

Bir cevap yazın