Hasta Yatağı Kiralama « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Hasta Yatağı Kiralama

Bu haber 16 Nisan 2018 - 20:55 'de eklendi ve 19 kez görüntülendi.

Hasta yatağı hastalar için üretilmiştir. Hasta yatakları uzun süreli kullanım için alınabildiği gibi kısa süreli kullanım içinde alınabilir. Kısa süreli kullanım için hasta yatakları kiralanabilir. Emek sağlık olarak İstanbul un her ilçesine ücretsiz olarak kiralama hizmeti yapmaktayız. Kiralama süresi iki ay olup kiralama süresi boyunca yataklarımız garantilidir. Eğer yatakta bir sorun olursa servisimiz ücretsiz olarak gelip yataktaki sorunu çözmektedir.

Kiralama süresi bitince yine servisimiz ücretsiz olarak gelip hasta yatağını evden teslim almaktadır. Kiralık hasta yatakları ayak kırılması vb ufak hastalıklarda kullanılır. Ama hasta yatağı kiralarken yatağın kullanılmamış olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü yatağı daha önce kullanan hastada bulaşıcı hastalık olabilir. Bu sebeple hasta yatağının sıfır yani hiç kullanılmamış olmasına dikkat edilmelidir. Türkiye de bayimiz olan diğer illerde de hasta yatağı kiralama hizmeti vermekteyiz. Bizi 7 gün 24 saat arayarak hangi illerde bayimiz olduğunu öğrenebilirsiniz. Her model hasta yatağı kiralama hizmeti vermekteyiz. Hasta yatağı modellerimiz kısaca şunlardır

İki motorlu hasta yatağı iki motoruyla berabere baş ve ayak kısmını hareket ettirir. Yan korkulukları ve başlıkları alüminyum plastik ya da demir olabilir. Yüz kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. En ekonomik hasta yatağıdır. Kiralama fiyatı üç yüz tl den başlamaktadır.

Üç motorlu hasta yatağı üçüncü motoru sayesinde yukarı aşağı hareket etmektedir. Yüz elli kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Yan korkulukları plastiktir. Fiyatları altı yüz tl den başlamaktadır.

Dört motorlu hasta yatağı tredelenburg yani diğer bir deyişle asansör hareketine sahiptir. En konforlu hasta yatağıdır. Yan korkulukları plastiktir. İki yüz kilogram taşıma kapasitesine sahiptir.

Tüm bu hasta yataklarını aynı gün içinde kiralayabilirsiniz.

Kaynak: https://www.hastakaryolasiemek.com