Haberin Güncel Adresi « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Haberin Güncel Adresi

İlkeli yayıncılık anlayışı ile yola çıkan ve Bursa başta olmak üzere tüm dünya haberlerini alabileceğiniz haber platformu size tüm Türkiye dahil olmak üzere özellikle Bursa şehrinin kültürel, siyasi, ekonomik, magazin gibi haberlerini doğru ve tarafsız olarak aktarıyor.

Bu haber 17 Ağustos 2018 - 12:37 'de eklendi ve 11 kez görüntülendi.

İlkeli yayıncılık anlayışı ile yola çıkan ve Bursa başta olmak üzere tüm dünya haberlerini alabileceğiniz haber platformu size tüm Türkiye dahil olmak üzere özellikle Bursa şehrinin kültürel, siyasi, ekonomik, magazin gibi haberlerini doğru ve tarafsız olarak aktarıyor. Hızlı ve güvenli şekilde gelişen tüm haberleri yakından takip etmek ve tarafsız haber almak için haber16.com sitesini takip etmeniz yeterli olacaktır. Site sadece haber yapmak ve ilgi çekmek için yapılan yalan haberlerden tamamen uzan duruyor ve sade haber yayınlamaya özen gösteriyor. Bursa haber yayınları için gündemi yakından takip etmek için sitenin sosyal medya hesaplarını da takip edebilirsiniz.

Haberler Dışında Seçenekler

Sadece haberle değil aynı zamanda hava durumu, gazete manşetleri, rüya tabirleri, şans oyunları hakkında bilgileri bulabilirsiniz. Haberler sizin için linkler ve foto galerileri şeklinde yayınlanıyor. Bursa sondakika ile habersiz kalmayın

Yayın İlkeleri

Haber sitesi yayın ilkeleri doğrultusunda halkın haberleşme ve bilgi edinme hakkında üzerine düşen görevi yerine getirirken halkın ulusal güvenlik ve toplumsal huzurunu dikkate alır. Irkçılığa ve teröre destek veren yayınları reddeder. Yayınlarını her yaş gurubuna yönelik olması amacı ile şiddet ve korku haberlerinden uzak tutar. Ayrıca korku ve paniğe neden olabilecek her türlü yayın akışından uzak durur. Sadece bilgi amacı güden haber sitesi size Bursadabugün haberleri ile haber sunuyor.

haber16.com