Güvenilir Paykasa Siteleri « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Güvenilir Paykasa Siteleri

Bu haber 08 Ekim 2018 - 10:46 'de eklendi ve 20 kez görüntülendi.

Paykasa ile ödeme yapan kişiler, Paykasa güvenilir site araştırmaları yapacak. İşlemlerinizi güvenilir şekilde yapmanız için detaylar aşağıdadır.

Paykasa Güvenilir Site Hangileri?

Merak ettikleriniz arasında Paykasa güvenilir site hangileri sorusu olacak. Bu soruya verilen yanıt sayesinde, siz de ödemelerinizi paykasa ile güvenilir olarak yapabileceğiniz çok sayıda web sitesi olduğunu göreceksiniz. Hem satın alınmasının güvenli olduğu hem de diğer sitelerde paykasa şifresini kullanarak güvenli şekilde işlem yapabileceğiniz sitelere erişeceksiniz.

Forumlara Göre Güvenilir Siteler

Web sitelerinde güvenliğin sağlanmış olması önemlidir. Paykasa ile ödeme yapabilmeniz için ilk olarak sanal kartı satın almanız gerekecek. Bunun için güvenli olan sitelerden satın alma işleminizi yapmak isteyeceksiniz. Forumlara giriş yaptığınızda bu ödeme yöntemini kullanan kişilerin satın alma işlemini nereden yaptığını görebilirsiniz. Sonucunda ise direkt olarak o sitelere giriş yaparak, hangi web sitesinin daha güvenli olduğu kararını son olarak siz verebilirsiniz.

Satın almak için Paykasa satan web siteleri arasından seçiminizi yaptıktan sonra satın almak için ödeme bilgilerini vereceksiniz. Kredi kartı, banka havalesi, Ecopayz ya da Astropay gibi sanal kartlar ile ödeme yapılıyor olduğunu da göreceksiniz. Dilediğiniz şekilde ödemenizi yaparak kartınızı kullanmak adına adım atabilirsiniz.

Paykasa satın alma işleminiz için verilmiş olan web siteleri içinden seçiminizi yaptığınızda, satın alma sırasında kişisel detayların istendiğini göreceksiniz. Ödeme bilgileri dışında bu bilgileri de vereceksiniz. İstenen bilgilerin tamamen sizin güvenliğinizi sağlamak adına istendiğini bilmelisiniz. Doğru şekilde giriş yaparak, kartı satın alabilirsiniz.

Paykasa Kullanılan Siteler

Paykasa ile ödeme yapabilmeniz için sitenin bu şekilde bir alt yapısı olması gerekiyor. Yani ödeme seçenekleri içinde mutlaka PAYKASA seçeneğinin yer alması gerekiyor. Bunu kontrol ederek, alışverişinizi ona göre yapmalısınız. Ödeme seçenekleri sayfasında eğer paykasa seçeneği verildiyse direkt olarak o sitede gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Ödeme sayfası bulunmuyorsa, sitede paykasa simgesinin olup olmadığını kontrol edin. Dilerseniz ödeme yapmayı deneyerek, ödeme sırasında bu şekilde bir seçeneğin sunulup sunulmadığına da bakabilirsiniz. Sunuluyor ise direkt olarak işleminizi yaparak kısa süre içinde ödemenizi yapabilirsiniz.

Paykasa ile ödeme yapabileceğiniz sitelerde güvenlik sağlanmıştır. Güvenliği sağlamış olan web sitelerinde sizin de güvenliği sağlamanız amacı ile kimseyle ödeme bilgilerinizi paylaşmamanız istenmiştir. Gerek kart şifreniz gerekse kartınız için tanımlanmış olan son kullanma tarihi kimseyle paylaşılmamalıdır.

Paykasa ile Ödeme Yapma

İnternet üzerinden yapacağınız işlemleriniz için Paykasa ile ödeme yapma nasıl oluyor sorusunu sorabilirsiniz. Ödemenizi gerçekleştirmeniz için istenen bilgiler olacak. Web sitesinde bu şekilde bir ödeme seçeneği ile ödeme yapılmasına izin veriliyorsa, siz ödeme seçenekleri içinden Paykasa’ya tıklamalısınız. Ardından açılan sayfada ise istenen bilgilerin girişini yapmalısınız. Bu aşamada bilgileri kaydet seçeneğini kullanmayın. Kişisel bilgisayarınız dışında yaptığınız işlemlerde kayıt güvenliğinizi tehdit altına alabilir.

İstenen ilk bilgi elbette on altı hanelik şifrenizdir. Şifrenizin girişini yapabilirsiniz. Tek tek girdiğiniz şifrede herhangi bir hata olmaması açısından kontrollerinizi yapın. Sonrasında ise direkt olarak son kullanma tarihini girin. Giriş işleminde gün ay yıl olarak bilgileri girmeniz istenir. Bilgileri tamamlamış olmanız durumunda istenen başka bilgi varsa onları da tamamlayabilirsiniz.

Bilgileri tamamlayan kişi, ödemeyi tamamla ya da ödemeyi yap şeklinde verilmiş olan butona tıklayacaktır. Paykasa güvenilir site üzerinden alınmış olması halinde aynı şekilde güvenilir olan başka bir sitede rahatça kullanılabilecek. Ödemenizi kolay şekilde yapabileceğinizden, rahatça alışverişinizi tamamlayacaksınız. Dilerseniz farklı ödeme seçeneklerini de kullanabilir, işleminizi yapabilirsiniz.

Paykasa Kart ,Astropay Kart satın almak ve güvenli alışveriş yapmak için

https://www.paykasacards.net/