Gümrüğe Takılmadan Yurtdışı Alışverişi « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Gümrüğe Takılmadan Yurtdışı Alışverişi

Amerika’ya kargo gönderebilen dünya çapında ki tüm alışveriş sitelerinden ürün alma kolaylığı ve ayrıcalığı tanıyan amerikapaketim sitemizde istediğiniz her ürünü alma kolaylığı sunuyoruz.

Bu haber 14 Eylül 2018 - 12:11 'de eklendi ve 15 kez görüntülendi.

Amerika’ya kargo gönderebilen dünya çapında ki tüm alışveriş sitelerinden ürün alma kolaylığı ve ayrıcalığı tanıyan amerikapaketim sitemizde istediğiniz her ürünü alma kolaylığı sunuyoruz. Dünya pazarına yeni açılan Google Pixel almak artık daha kolay. Türkiye pazarında olmayan ürünleri ilk siz alın ve kullanın. Her türlü yardım ve destek için müşteri temsilcimiz ile görüşmeniz gerekmektedir.

Nasıl Sipariş Verilir?

Öncelikle sitemize ücretsiz üye olmanız gerekmektedir. Daha sonra Amerikadan alışveriş yapmak için sitenin URL adresini sitemizde ilgili alana kopyalayın ve ödeme yaparak kargonuzu bekleyin. Sizin için tüm işlem aşamalarını kargo da dahil biz takip ediyoruz. Amazon dünyanın en büyük alışveriş sitesidir. Aradığınız her şeyi bulmanız ve sipariş vermeniz artık çok kolay. İngilizce bilmiyorsanız sitemize üye olarak amazondan çok kolay bir şekilde alışveriş yapmak mümkündür. Size sunduğunuz ödeme şekillerinden faydalanın, ister kredi kartına taksit, ister havale, ister Paypal ile ödeme yapabilme imkânı sunuyoruz.

Kargo Ödemesi Nasıl Hesaplanır?

Aldığınız ürünün bedelini ödedikten sonra merkezimize gelir. Merkez depomuzda kargo fiyatı belirlenir ve sizden ödeme talep edilir. Aldığınız ürünün boyutu, ağırlığı hesaplanarak kargo ücreti belirlenir. Kargo ücretini ödedikten sonra kargonuz en geç 7 gün içinde elinize ulaşır. Dilediğiniz zaman kargoyu çıkarma imkânı sunuyoruz. 30 güne kadar merkez depomuzda ürün bekletebiliyoruz. 30 günü aşan bekleme sürelerinde ücret talep edilecektir.

amerikapaketim.com/kategori