Anasayfa / Spor / Gülben Ergen’e Saydıranlar Kervanına Ece Erken‘de Katıldı

Gülben Ergen’e Saydıranlar Kervanına Ece Erken‘de Katıldı

Gülben Ergen’le ilgili yaşanan fırtınalı olaylara her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Sunucu Erhan Çelik’ten olaylı bir şekilde boşanmasının ardından, şarkıcı Yeşim Salkım’ın da hışmına uğrayan Gülben Ergen’e bu kez de Ece Erken tepki gösterdi. Ünlü sunucu Gülben Ergen’in eski eşi Erhan Çelik’le devam eden davasına kendi isminin de karıştırılmak istediğini iddia ederek ünlü sanatçıya ateş püskürdü.

Beyaz Tv’de ekranlara gelen Söylemezsem Olmaz isimli programda yorumculuk yapan Ece Erken, ünlü sanatçı Gülben Ergen’e aşırı şekilde öfkelendi. Gülben Ergen’in iyi bir insan olmadığını, kötü bir insan olduğunu düşündüğünü vurgulayan Ece Erken, bu kadar insanın Gülben Ergen’den bahsetmesinin ona prim yaptırdığını söyledi. Ece Erken konuşmasında, “Çünkü Türk halkı olarak biz çok vicdanlıyız, ezilenin yanında oluruz. Bu kadar insan onun için kötü şeyler söylüyor ya bu sebeple kadına yazık üç tane de çocuğu var diyen bir kesim oluştu” açıklamasında bulundu.

Yeni bir akımın hayata geçtiğini ifade eden Ece Erken, “Her tür rezilliği yaprak sessiz kalmak da asillik kabul ediliyor. Türkiye’de bundan böyle her rezilliği yapacaklar. Sen çıkıp ben anneyim anneyim diyip, başka bir anneyi karalamaya çalışıyorsan, bu vicdansızlıktan başka bir şey değildir. Ben dün savcılığa gittim. Gülben Ergen’in avukatı hakkında dava açtım. Avukatı çıkıp magazin figürü kötü bir kelime değil, şeklinde konuşuyor. Sizin lugatınıza göre “siz biraz genişsiniz” kötü bir cümle olmayabilir. Ama bana göre kötü bir cümle. Ben paramı 20 seneden beri sunuculuktan kazanıyorum” dedi.

Hakkında nehir kara

Check Also

Başakşehir’de Emre Belözoğlu şoku!

Spor Toto Süper Lig’in 33. haftasında Türk Telekom Stadı’nda Galatasaray’a misafir olan Başakşehir’de kaptan Emre …

Bir cevap yazın