Gökçe Bahadır Diziden Ayrılıyor mu? « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Gökçe Bahadır Diziden Ayrılıyor mu?

Bu haber 28 Mart 2018 - 16:18 'de eklendi ve 7 kez görüntülendi.

Star TV ekranlarının geniş izleyici kitlesi ve yüksek reyting oranları başarısıyla adından sıkça söz ettiren yapıtı Ufak Tefek Cinayetler dizisiyle ilgili bomba etkisi meydana getirecek bir iddia ortaya atıldı. Merve, Oya, Pelin ve Arzu adında 4 yakın arkadaşın entrikalarının konu olarak işlendiği Ufak Tefek Cinayetler dizisinin başrol oyuncusunun diziden ayrılacağı şeklinde iddia ortaya atıldı. Çok kısa bir süre içerisinde dilden dile dolaşan bu iddia sonrasında, hangi profesyonel ismin diziden ayrılacağı merak konusu haline dönüştü. Yetenekli ve güzel oyuncu Gökçe Bahadır’ın Ufak Tefek Cinayetler dizisinden sezon sonu ayrılacağı iddia ediliyor.

Bilindiği üzere Ufak Tefek Cinayetler dizisinin ekranlara taşınan sahnesinde; Serhan, Merve’yle tamamen ilişkilerini noktalamak üzere boşanma işlemlerini resmi olarak başlatmıştı. Ancak Serhan ve Merve çifti boşanmak üzere hakimin karşısına geçtiklerinde açtıkları boşanma davasının üç ay sonraya atıldığı gelişmesi yaşandı. Merve ve Serhan cephesinde bu olayın yaşanması sonrasında Gökçe Bahadır’ın Ufak Tefek Cinayetler dizisinden ayrılacağı iddialarını kuvvetlendirdi.

Öte yandan Gökçe Bahadır’ın Ufak Tefek Cinayetler dizisinden ayrılması durumunda yerine hangi ismin geleceğiyle de ilgili birtakım iddialar ortaya atıldı. Ufak Tefek Cinayetler dizisinden önce de Adı Efsane adındaki diziden de yarıda ayrılan Gökçe Bahadır’ın yerine Bensu Soral’ın transfer edileceğinin iddiası üzerinde duruluyor. Bununla birlikte İçerde adlı dizide büyük çıkış yakalayarak Melek karakterine hayat veren Bensu Soral’ın Ufak Tefek Cinayetler dizisinde hangi karakteri canlandıracağı ise henüz bilinmiyor.