banner61

12 saati aşan elektrik kesintisi için abonelere tazminat hakkı

banner62

Elektrik Hizmeti Sağladığı Tekirdağ, Kırklareli Ve Edirne İllerinde Modern Bir Teknolojik Alt Yapı Kurmak İçin Çalişmalarini Aralıksız Sürdüren Trakya Elektrik Dağıtım A.ş. (tredaş) Müşteri Memnuniyetini Artıracak Çalişmalarinda Hız Kesmiyor.

12 saati aşan elektrik kesintisi için abonelere tazminat hakkı
banner63

Elektrik hizmeti sağladığı Tekirdağ, Kırklareli ve Edirne’de modern bir teknolojik alt yapı kurmak için çalışmalarını sürdüren Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), abonelerine 12 saati aşan her kesinti için talep edilmesi durumunda tazminat ödeyecek.

TREDAŞ müşterileri, bölgelerinde meydana gelen kesintiler için tazminat talep edebilecek. Tekirdağ, Kırklareli ve Edirne illerine hizmet veren TREDAŞ, Elektrik Dağıtımı ve Perakende Satışına İlişkin Hizmet Kalitesi Yönetmeliği’nce hizmet verdiği bölgelerde meydana gelen bildirimli veya bildirimsiz 12 saati aşan her kesinti için müşterilerine tazminat ödemesi yapacak. 2014 yılından günümüze kadar meydana gelen kesintileri kapsayan düzenlemede tazminat hakkına sahip olan müşteriler, TREDAŞ web sitesinde oluşturulan “Ödeme Sorgula” ekranı üzerinden abone numarası veya T.C. numarası ile giriş yaparak sorgulamalarını gerçekleştirebilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner78

banner50

banner52

banner46

banner77

banner47

banner49

banner51

banner45