Anasayfa / Teknoloji / Genç Tiyatrocular ve Tiyatroseverler Anadolu Efes Mavi Sahne’de Buluşuyor

Genç Tiyatrocular ve Tiyatroseverler Anadolu Efes Mavi Sahne’de Buluşuyor

Anadolu Efes, genç tiyatrocular ile tiyatro topluluklarını desteklemek ve tiyatroseverlerle bir araya getirmek amacıyla Anadolu Efes Mavi Sahne adı altında bir kültür-sanat platformuna imza atıyor.

Anadolu Efes Mavi Sahne, 14 Mart Çarşamba günü üniversite tiyatro topluluklarının da katılımı ile B Planı’nın sahnelediği “Yuva” oyunuyla perdelerini açtı. Sezon sonuna kadar her Çarşamba genç tiyatrocuların oyunları DasDas’da yer alan Anadolu Efes Mavi Sahne’de sahnelenecek.

1992 yılından bu yana Türkiye’de tiyatronun en büyük destekçilerinden olan Anadolu Efes, oyunlarını sergilemek için sahne ihtiyacı çeken genç tiyatroculara Anadolu Efes Mavi Sahne ile yepyeni bir platform sağlayarak, genç tiyatrocular ile tiyatroseverleri bir araya getiriyor.

14 Mart Çarşamba B Planı’nın sergilediği “Yuva” oyunu ile DasDas’da perdelerini açan Anadolu Efes Mavi Sahne’de sezon sonuna kadar toplam on oyun tiyatroseverler ile buluşacak. Yuva’nın dışında Kayıp El (DasDas), İstila (B Planı), Berlin Zamanı (Platform) ve Çok Satanlar (Sanat Mahal-DasDas)’ın sahne alacağı Anadolu Efes Mavi Sahne’de her oyun için sadece üniversite öğrencilerinin girebileceği özel gösterimler de yapılacak.

Anadolu Efes Mavi Sahne’nin tüm oyun programı ve biletleri DasDas gişesinden ve www.biletix.com adresinden temin edilebilir.

Hakkında nehir kara

Check Also

Huawei Mate 20 Pro makro fotoğraf performansı

Fotoğraf makinesi kameralarının gelişmesiyle birlikte farklı özelliklere de kavuşmaya başladılar. Bunlardan biri de makro yani …

Bir cevap yazın