Bugün
Magazin
20 Kasım 2022 - 00:01

Ünlü isimden olay frikik Sosyal medyada cesur paylaşımıyla yürek hoplattı

20 Kasım 2022 - 00:01

Hülya Avşar'ın yırtmacı yürekleri hoplattı, Mine Tugay iç çamaşırsız paylaşımıyla baş döndürdü. Bu durum da bazı ünlülerin sosyal medyada paylaştıkları cesur pozları akıllara getirdi. Ünlülerin verdikleri cesaret isteyen pozları sizler için bir araya getirdik. Ünlülerin yaptıkları profesyonel çekimlerin yanı sonra sosyal medya hesaplarında paylaştıkları fotoğraflarda oldukça iddialı olabiliyor. İşte cesur pozlarıyla yürek hoplatan ünlüler..

TAKİP ETTAKİP ET
Ünlü isimden olay frikik Sosyal medyada cesur  paylaşımıyla yürek hoplattı

Yaptıkları her paylaşımla olay olan ünlüler, takipçileri tarafından an be an takip ediliyor. Giydikleri kıyafetlerle, konuşmalarıyla, aileleri ile aşklarıyla ünlü güzeller her zaman konuşuluyor. Ünlü güzellerin sosyal medya paylaşımları ise sosyal medyayı sallıyor. Ünlü güzellerin sosyal medya hesabından yaptıkları paylaşımda cesur pozlarına yorum yağıyor. Cesur pozlarıyla göz kamaştıran ünlü isimlerin sosyal medyada yaptıkları paylaşımlar galerimizde.

İşte sosyal medyada cesur fotoğraflar paylaşan ünlüler...

Başarılı oyuncu Yasemin Allen, havaların sıcaklıklarının artmasıyla tatil yapmaya koştu. Yatakta uzanırken bikinisiyle kamera karşısına çıktığı bir pozu sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Yasemin Allen'in hem kulağında bir telefon tutması hem de önünde başka bir cep telefonunun olması takipçilerin gözünden kaçmadı.

1 / 31