Forklift ve Yedek Parçalarında Güvenilir Adres « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Forklift ve Yedek Parçalarında Güvenilir Adres

Gelişmekte olan ülkelerin 1.sırasında ter alan ülkemiz; sanayi ve iş makineleri konusunda büyük yol kat etmiş durumda.

Bu haber 09 Haziran 2018 - 9:05 'de eklendi ve 25 kez görüntülendi.

Gelişmekte olan ülkelerin 1.sırasında ter alan ülkemiz; sanayi ve iş makineleri konusunda büyük yol kat etmiş durumda. Sanayide en çok kullanılan iş Makinesi olan forklift ve istif makineleri, sektörde yedek parça ve yeni makine ihtiyacını ortaya çıkarıyor.

1970 yılında otomotiv yedek parça olarak sektöre giriş yapan Ballıkaya Makina Sanayi, ilerleyen zamanlarda, sanayi ve araç ihtiyaçlarının değişmesiyle forklift ve forklift yedek parça alanına yönlendi. 2008 sen bu yana bu alanda hizmet veren firma ballıkaya.com Web sitesi ile ülkenin dört bir yanında ürün ihtiyacını karşılamakta.

Geniş Ürün ve Hizmet Yelpazesi

Ülkenin dört bir yanına ucuz forklift yedek parça üretimi yapan Ballıkaya Makine Sanayi, geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Hidrolik, fren, dingil, motor, şanzıman, lpg gibi bir çok hayati parçanın yedeğini üreten firma çeşitli aksesuar ve elektrik elektronik ürünleri de üretip pazarlamakta.

Bir çık sanayi kuruluşu için ekonomik ve kaliteli iş makinesi ve yedek parçası temin eden firma, sektörde ün kazanmış durumda.

http://ballikaya.com.tr/