Anasayfa / Teknoloji / Ford Otosan sürücüsüz kamyon için mühendis arıyor!

Ford Otosan sürücüsüz kamyon için mühendis arıyor!

Sürücüsüz yani otonom sürüş son yılların teknoloji alanındaki popüler konularından biri. Birçok araba üreticisi ve teknoloji firması bu alanda çalışmalar yapıyor. Bu firmalardan biri de Türkiye’de etkinlik gösteren Ford Otosan oldu. Şirket LinkedIn üzerinden verdiği bir ilanla ağır araç araçlar için otonom sürüş teknolojileri geliştirecek mühendisler arıyor.

Ford Otosan sürücüsüz kamyon için mühendis arıyor!

Bir fuarda Ford F-Vision sürücüsüz araç konseptini duyuran Ford Otosan, bu alandaki faaliyetlerini hızlandırıyor. Bu çerçevede şirket otonom sürüş teknolojilerine sahip ağır araç araç geliştirmek için yeni bir ekip kuruyor. Bu ekibe iç olacak mühendis arayışına giden şirket verdiği ilanla sanal doğrulama ve simülasyon mühendisi aradığını duyurdu.

LikedIn üzerinde açılan ilana göre aranan mühendislerde Mekatronik, C , Simulnk, Otomotiv ve Simülasyon alanlarında becerilerinin olması gerekiyor. İşe alınacak mühendislerin İstanbul’daki merkezde çalışacağı da belirtiliyor.

Eğer siz ya da etrafınızdaki tanıdığınız bir ad bu yeteneklere sahipse ilana göz atmanızı öneriyoruz. Ford Otosan‘ın LinkedIn üzerindeki ilanını ilgili sayfadan görebilirsiniz.

2018 Ford Fiesta ST tanıtıldıOtomobil

Hakkında admin

Check Also

Huawei Mate 20 Pro makro fotoğraf performansı

Fotoğraf makinesi kameralarının gelişmesiyle birlikte farklı özelliklere de kavuşmaya başladılar. Bunlardan biri de makro yani …

Bir cevap yazın