Anasayfa / Güncel / For Honor için uygun fiyatlı Starter Edition

For Honor için uygun fiyatlı Starter Edition

For Honor fiyatının yüksek olmasından dolayı pek tercih edilebilen bir oyun değildi. Ubisoft umudunu kaybetmedi ve oyunun daha çok oynanması için fiyatını düşürdü. Oyun severler tarafından oynanıp sevilebilmesi için yaptığı bu değişiklik ile oyunun fiyatı 14.99 dolar oldu. Bu yenilil ile Ubisoft istediğini elde edecek mi bilemiyoruz. Torrent oyun indirme ile oyunu oynayanlar olacağı için ne kadar etkili olur tartışılır. Fiyatı düşünce oyun severler bir şans verip oyunu satın almatı düşünebilirler. Uygun fiyatlı For Honor’da nasıl değişiklikler varmış birlikte bakalım.
Ubisoft sadece fiyatları düşürmek ile kalmamış. Oyunun bazı içeriklerini kırparak piyasaya sürmüş yeni oyununu. Bu sürümde bakalım ne gibi kısıtlamalar varmış. İlk olarak karakter kısıtlaması gözümüze çarpıyor. Seçilebilecek ve oynanabilecek karakter sayısının kısıtlı olduğunu görüyoruz. Bu sürümü alırsanız sadece Warden, Raider, Kensei ve Vanguard kahramanlarına erişebileceksiniz. Oyun sadece bu karakterlerle sınırlı kalmıyor aslında. Oyuna devam etmek isterseniz oyun içindeki para birimi ile diğer karakterleri açmanız mümkün oluyor. Her bir karakter için 8000 çelik istiyor oyun sizden. Bu yeni sürüm oyunun oyun severler tarafından beğenilmesini sağlar mı bilinmez. Sürümü isterseniz torrent oyun indirmeden isterseniz de satın alarak deneyebilirsiniz.
Oyun şirketleri değişik pazarlama taktikleri ile oyunlarını tanıtmaya çalışıyorlar. For Honor için geliştirilen bu taktik umarız ki işe yarar. Fiyatı düşük olduğu için insanların torrent oyun indirmeden gidip satın alma ihtimali daha yüksek.

Hakkında Tufan

Check Also

Yaz Tatili Ne Zaman? Karneler ne zaman alınacak?

Milli Eğitim Bakanlığı 2018-2019 eğitim öğretim yılının son gününü belirledi. Öğrenciler karnelerini almak için sabırsızlanıyorlar. …

Bir cevap yazın