Anasayfa / Magazin / Ferhat Göçer’le Ömür Gedik’ten ayrılık haberi üzdü

Ferhat Göçer’le Ömür Gedik’ten ayrılık haberi üzdü

Ünlü şarkıcı Ferhat Göçer ve hayvan hakları aktivisti olarak tanıdığımız Ömür Gedik, 11 yıllık ilişkilerini noktaladı. Ayrılık sonrası izah yapan Ömür Gedik, ‘Çözemediğimiz sorular var’ dedi.

‘EVDEN AYRILDIM’

Ferhat Göçer ile beraber yaşadığı evden ayrılarak kendi evine taşınan Ömür Gedik, ayrılıkla ilgili Kanal D’de yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ya şunları söyledi: ‘Çok konuşmak istemiyorum bu konuyla ilgili. Özel hayatımla ilgili konuşmayı seven biri değilim. Evden ayrıldığım doğru.

‘ÇÖZEMEDİĞİMİZ SORUNLAR VAR’

11 yıllık bir münasebet var, fazla konuşmak istemiyorum. Kafamı dinleme sürecindeyim, aldatılma yok. Kendi aramızda çözemediğimiz sorunlar var. Umarım herkes için iyi bir süreç olur.’ Muhabirin ‘Özlemedin mi?’ sorusuna yanıt vermek istemeyen Gedik, teşekkür etmekle yetindi.

EVLENMELİ BEKLENİYORDU

Uzun süredir beraber olan çiftin istikbal yaz nikah masasına oturacağı konuşulurken gelen ayrılık haberi bütün sevenlerini üzdü.

Hakkında admin

Check Also

Gülse Birsel, “İnsana Yakışır Yaşamak İstiyorum“ Diyere Jet Sosyete’nin Yayın Saatini Kısalttı

Oyuncu Gülse Birsel, “Artık insana yakışır şekilde yaşamak istiyorum“ diyerek senaristliğini yaptığı Jet Sosyete dizisinin …

Bir cevap yazın