Fenerbahçe’nin eski başkanlarından Metin Aşık vefat etti! « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Fenerbahçe’nin eski başkanlarından Metin Aşık vefat etti!

Bu haber 29 Mayıs 2019 - 22:30 'de eklendi ve 41 kez görüntülendi.

Fenerbahçe Kulübünün eski başkanlarından Metin Aşık, vefat etti.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, “Kulübümüzün eski başkanlarından, camiamızın kıymetli ismi Metin Aşık’ı kaybettik. Fenerbahçe’mize fazla kıymetli hizmetlerde bulunmuş kıymetli başkanımız Metin Aşık’a Allah’tan rahmet, kıymetli ailesine ve bütün camiamıza kafa sağlığı dileriz. Mekanı cennet olsun.” ifadelerine yer verildi.

Metin Aşık, 1989-1993 yılları arasında sarı-lacivertli kulüpte başkanlık yapmıştı.

TFF, Beşiktaş ve Galatasaray’dan başsağlığı mesajı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile Beşiktaş ve Galatasaray kulüpleri, vefat eden eski Aşık için kafa sağlığı mesajı yayımladı.

TFF’nin internet sitesinde yer saha mesajda, “Fenerbahçe Kulübü eski başkanlarından Metin Aşık’ın hayatını kaybettiğini derin bir acı ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhum Metin Aşık’a Allah’tan rahmet, ailesi, sevenleri ve Fenerbahçe camiasına kafa sağlığı dileriz.” denildi.

Beşiktaş Kulübünün mesajında ise, “Fenerbahçe Kulübü eski başkanlarından Metin Aşık’ın vefat ettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına, sevenlerine ve Fenerbahçe camiasına kafa sağlığı dileriz.” ifadelerine yer verildi.

Galatasaray Kulübünün internet sitesinde yer saha açıklamada da, “Fenerbahçe Kulübü eski başkanlarından Metin Aşık’ın vefat haberini derin bir acı ile öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve Fenerbahçe Kulübüne kafa sağlığı dileriz.” ifadeleri kullanıldı.