Fenerbahçe Brahimi ile pazarlık aşamasında « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Fenerbahçe Brahimi ile pazarlık aşamasında

Bu haber 29 Mayıs 2019 - 22:28 'de eklendi ve 31 kez görüntülendi.

Sarı-lacivertliler’in müthiş transfer harekatı devam ediyor. Edin Dzeko ve Max Kruse ile görüşen Fenerbahçe yönetiminden bir flaş hamle daha geldi. Damien Comolli, Porto ile sözleşmesi biten Yacine Brahimi’yle görüştü ve resmi teklifini iletti.

Yeni sezonda şampiyonluğa oynayacak kadroyu kurmak için müthiş bir transfer harekatına başlayan Fenerbahçe durmuyor… Edin Dzeko ve Max Kruse gibi iki mühim yıldıza öneri yapan Sarı- Lacivertliler bu kez de Yacine Brahimi ile masaya oturdu. Cezayirli kanat oyuncusunun Porto ile sözleşmesi sona erdi.

YÜZ YÜZE GÖRÜŞME YAPTILAR

Sportif direktör Damien Comolli’nin Brahimi ve menajeriyle bir araya gelerek resmi öneri yaptığı öğrenildi. Comolli’nin 29 yaşındaki futbolcuya 3 yıllık sözleşme önerdiği de gelen bilgiler arasında.

YILLIK MAAŞ 3.5 MİLYON EURO!

Fenerbahçe yönetiminin bonservisi elinde olduğu için Yacine Brahimi’ye 2 milyon Euro imza parası öneri ettiği belirtiliyor. Cezayirli yıldıza yıllık maaş önerisinin ise 3.5 milyon Euro olduğu anlatım ediliyor.

EN İYİ TEKLİF F.BAHÇE’DEN

Avrupa’nın önde gelen kulüplerinin yanı dizi Arap ve Çin kulüplerinin de ısrarla istediği Brahimi düşünmek için süre istedi. Ancak maddi olarak en iyi teklifin Fenerbahçe’den geldiği belirtiliyor.