Farklı Şeçenekleri İle En Şık Sokak Arabaları « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Farklı Şeçenekleri İle En Şık Sokak Arabaları

Şekerin makinede ısıtılıp tel tel bir görünüme kavuşmasını sağlayarak pamuk şeker haline getiren arabalar, hem çok eski bir kültürü yaşatıyor hem de çocukların ilgi odağı haline geliyor.

Bu haber 09 Mart 2018 - 12:45 'de eklendi ve 9 kez görüntülendi.

Pamuk Şeker Arabası:

Şekerin makinede ısıtılıp tel tel bir görünüme kavuşmasını sağlayarak pamuk şeker haline getiren arabalar, hem çok eski bir kültürü yaşatıyor hem de çocukların ilgi odağı haline geliyor. Çocuklar ile ilgili etkinliklerin vazgeçilmez unsurlarından biri olan pamuk şeker arabası istenilen renklerde pamuk şeker yapabilmektedir.

Osmanlı Macunu:

Macun şekerinin bir tahta çubuğa takılıp satılması olan Osmanlı macunu, Osmanlı döneminden beri özellikle çocukların vazgeçemediği lezzetlerden biridir. Birçok farklı organizasyon için tercih edebileceğiniz Osmanlı macunu kiralama hizmetlerinden en avantajlı fiyatlar ile faydalanabilirsiniz.

Popcorn Arabası:

En yeni ve en temiz arabalar ile sunulan popcorn arabası kiralama hizmeti, her türlü eğlence ve organizasyon için uygun bir hale getirilebilmektedir. Popcorn araba kiralama hizmetinden faydalanmak için en az üç gün evvelden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

Maraş Dondurmacısı:

Yaz aylarının vazgeçilmezi dondurma arabaları, en lezzetli dondurma seçeneklerini tatma fırsatı sunmaktadır. En sağlıklı şekilde dondurma satışının yapılmasına imkan tanıyan Maraş dondurmacısı ile özel günlerinizi çok daha keyifli bir hale getirebilme şansına sahipsiniz.

www.panayiryiyecekleri.com