‘Fakir Gelin İstiyorum’ Diyen Seda Sayan’a Oğulcan’dan Jet Yanıt: Aşık Olduğum Kadınla Evleneceğim « Haberkulis.org

SON DAKİKA

‘Fakir Gelin İstiyorum’ Diyen Seda Sayan’a Oğulcan’dan Jet Yanıt: Aşık Olduğum Kadınla Evleneceğim

Bu haber 29 Kasım 2018 - 12:02 'de eklendi ve 17 kez görüntülendi.

Geçtiğimiz günlerde ‘Şule ile Vitrindekiler’ programına misafir olan Seda Sayan, oğlunun evlenmesini fazla istediğini söyleyerek ‘Oğluma fukara bir kızla evlen. Sende görsün, sende yaşasın.’ dedi. Annesinin bu sözlerine Oğulcan’dan cevap gecikmedi. Oğulcan, ‘Ben aşık olduğum kadınla evleneceğim.’ diyerek konuya son noktayı koydu.

‘BEN AŞIK OLDUĞUM KADINLA EVLENECEĞİM’

Seda Sayan’ın ‘Oğluma fukara bir kızla evlen. Sende görsün, sende yaşasın. Birine bir faydan olsun’ diyorum açıklamasına oğlu Oğulcan son noktayı koydu. Dün akşam bir mükafat törenine katılan Oğulcan, çıkışta annesinin sözlerinin hatırlatılması üzerine şunları söyledi: ‘Annem evlenmemi istiyor da tabi ki aşık olduğum biriyle evlenmemi istiyor. Onun oradaki mantığı fazla başka, onu ben de anlamadım sebep öyle dedi. ‘Aşık olduğun biriyle evlen’ diyor. Sonra ‘fakir biriyle evlen’ diyor… ‘Fakir’ dediği durumu olmayan hani her şeyi benle yaşayıp heyecanlanan biri olsun istiyor ama ben aşık olduğum kadınla evleneceğim.’

‘OĞULCAN’A FAKİR GELİN BULACAĞIM’

Oğulcan’ın fazla vicdanlı olduğunu da sözlerine ekleyen Seda Sayan, gelininin de vicdanlı biri olmasını istediğini dile getirdi. Oğluna fukara bir kız bulacağını söyleyen Sayan, ‘Oğulcan’a evleneceği kızla ilgili fikirler veriyorum’ diyerek nasıl bir gelin istediğini anlattı.

Oğulcan Engin son olarak sosyetenin tanınmış isimlerinden Sima Tarkan ile aşk yaşamıştı.