Anasayfa / Sosyal Medya / Facebook Messenger gece moduna kavuşuyor!

Facebook Messenger gece moduna kavuşuyor!

Facebook‘un bir süredir üzerinde çalıştığı gece modu özelliği Messenger için kullanıma sunuldu. Kademeli olarak kullanıcılara ulaştırılan gece modu ile beraber isteyen artık Messenger‘a girdiğinde kara art planda kullanma şansına sahip olacak.

Facebook Messenger gece moduna kavuşuyor!

Peki Messenger‘da gece modunu kullanıcılar nasıl aktif edecek? Mesajlaşmak istediğiniz bir kişiye hilal şeklindeki emojiyi yollamanız yeterli.

Bu emojiyi yollamanızla beraber karşınıza bir bildirim çıkacak ve ardından bu bildirime tıklamanızla beraber karanlık modu etkinleştirmek için ilgili ayarla karşılaşacaksınız. Facebook‘un halen üzerinde çalışmaya devam ettiği gece modu özelliği, bu sebeple uygulamanın dört bir yanında çalışmıyor ve bazı noktalarda gece modunu göremeyeceksiniz. 

Ayrıca söz konusu özelliğin eski cihazlarda çalışmadığını da belirtmeden geçmek istemeyiz. Dünyanın en büyük sosyal ağlarından birisi olan Facebook‘un mesajlaşma servisi olan Messenger, bir süredir sosyal ağ tarafından mecburi olarak kullanılması tavsiye ediliyor. Hatta kullanıcılar isterse SMS gibi anlık mesajlarını da bu uygulama üzerinden denetim edebiliyor. 

Facebook hesabınız ile giriş yaparak Facebook‘taki arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz ücretsiz bir Android ve İOS uygulaması Messenger içerisinde bulunan eğlenceli çıkartmalar sayesinde sohbetleriniz daha eğlenceli hale geliyor. 

Facebook Hikayeler için faaliyet özelliğini duyurduSosyal Medya

Hakkında admin

Check Also

Instagram ve Facebook neden çöktü?

Dünyanın en aka sosyal paylaşım platformları Facebook, Instagram, Messenger ve WhatsApp, tarihinin en aka çöküşü …

Bir cevap yazın