banner61

Tepebaşı’nda gençler Avrupa fırsatlarını tanıyor

banner62

Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri, Gençlerin Avrupa Fırsatlarını Tanımaları Amacı İle Faaliyetlerini Sürdüren Eurodesk Ağının Temas Noktası Olarak Gerçekleştirdiği Bilgilendirme Toplantılarını Sürdürüyor.

Tepebaşı’nda gençler Avrupa fırsatlarını tanıyor
banner63

Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri, gençlerin Avrupa fırsatlarını tanımaları amacı ile faaliyetlerini sürdüren Eurodesk ağının temas noktası olarak gerçekleştirdiği bilgilendirme toplantılarını sürdürüyor.

Avrupa Dayanışma Programı hakkında 19 Mayıs Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilen son bilgilendirme toplantısına da gençlerin ilgisi yoğun oldu. Yaklaşık 40 katılımcı ile gerçekleştirilen toplantıda gençlik merkezi çalışanları, gençlere Avrupa’da 1 yıla kadar nasıl gönüllülük yapabilecekleri hakkında bilgilendirme yaptı. Programın avantajları, nasıl proje bulunabileceği, başvuruları esasları ve kabul aldıktan sonra yapılması gereken işlemler gibi konuların ele alındığı toplantıda gençlere kapsamlı bilgiler verildi. Avrupa Dayanışma Programı, gençleri 1 sene boyunca tamamen ücretsiz biçimde Avrupa’da gönüllülük yapabilmelerini sağlıyor.

18-30 yaş arası gençlerin katılabildiği programa dair bilgilendirme toplantılarından haberdar olmak isteyen gençler, sosyal medya hesapları üzerinden Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri’ni takip edebiliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner78

banner50

banner52

banner46

banner77

banner49

banner51

banner45