erkek gömlek modelleri « Haberkulis.org

SON DAKİKA

erkek gömlek modelleri

Bu haber 12 Mart 2018 - 18:55 'de eklendi ve 19 kez görüntülendi.

Her beden numarasına sahip olan erkeklerin aradıkları ürünü kolayca bulabilecekleri dünyanın öncü markası Pierre Cardin, şimdi vitrinlerinde bulunan ürünlerin beden aralığını çok daha fazla genişletti. Small, M, L, XL kolay bulunabilir, 2XL ve belki de 3XL gibi bedenlere ender de olsa karışılabilirsiniz. Ya peki 3XL, 4 XL ve hatta 5XL bedene kadar uzanan çok daha fazla bir beden seçim tablosu içerisinden seçim yapabilmek çok daha fazla özel olmaz mı? İşte Pierre Cardin müşterilerine battal beden seçeneklerinde tam 5XL’a uzanan geniş bir yelpaze sunuyor. Böylelikle battal beden arayışında olan erkekler aradıkları ürünlerin en şık halini bulmakta hiç de zorlanmayacaklar.

Her beden erkek gömlek üretiminde kullanılmış olan farklı kesim teknikleri ünlü markanın vitrinlerinde onlarca renk seçeneği ile yer almaktadır. Regular, slim ve dileyenler için extra slim kesimler ile üretilmiş olan erkek gömlek modellerini tercih ederek vücut hatlarınızı çok daha fit bir şekilde sergileme fırsatı bulabilirsiniz.

Pierre Cardin’den giyinmeyi tercih eden erkekler desen sorunu yaşamazlar. Onlarca farklı desen arasından sizler de kendi tarzınıza ve giyim zevkinize göre tercihlerde bulanabilirsiniz.  Çizgili, desenli, düz modelli ve ekoseli gibi standart, klasik tarzların yanı sıra baskılı ve mikro gibi farklı tasarım ürünlerini de internet sayfasındaki gömlek reyonunda bulabilirsiniz.

Mevsime uygun olarak kısa kollu veya uzun kollu erkek gömleklerinden seçim yapabilir ve kumaş karışımlarını kendi kullanımınıza uygun olarak belirleyebilirsiniz. Keten, pamuk ve polyester karışımlı kumaşlardan dilediğinizi seçebilir ve her biri içerisinde teninize uygun giyim tercihiniz sayesinde mutluluğu yaşayabilirsiniz.

Reyonumuzdaki erkek gömlek modellerinden cepsiz ya da cepli modelleri görüntüleyebilirsiniz. Tamamen kendi kullanımınıza ve kendi tarzınıza uygun olarak tek cepli ya da çift cepli modellerde karar kılabilirsiniz.

Kaynak: https://www.pierrecardin.com.tr/erkek-gomlek-modelleri/