Erkek Ceket « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Erkek Ceket

Bu haber 12 Mart 2018 - 17:03 'de eklendi ve 4 kez görüntülendi.

Cacharel erkek ceketlerini sezonsal ihtiyaçlara göre ipliği geliştiren teknolojisiyle çevreye duyarlı, içinde çok fazla sentetik bulundurmayan dokusuyla tasarlıyor. Bir erkeğin gün içerisinde bir takım elbiseyi ya da bir ceketi uzun süreli giydiğinde diz, dirsek izi yapmaması, kumaşın esneyebilmesi ve tekrar o esnekliğini geri kazandığında herhangi bir deformasyonu göz önünde bulundurmaması gibi konfor alanlarını ön planda tutuyor.

Formal görünümün anlam değiştirdiği yaz sezonunda ceketler, hafif ve kolay taşınabilir bir kumaşa sahip. Her ortamda ciddiyetini ve stilini korumak isteyenlerin rahatça tercih edebileceği bir parça olan ceketler, bu sezon rahatlığı ve konforuyla dikkat çekiyor.

Konfor önerisini ketenden, pamuktan yüne kadar genişletebilme özelliğine sahip erkek ceketler kırışmazlık, hafiflik, kolay taşınabilirlik gibi kullanım kolaylığı sağlıyor.

İster ceketi tek başına denim, jean ya da beyaz pantolonlarla, ister pantolon üzerine keten gömlekle tek başına, ister baştan ayağa takım elbise şeklinde son derece formal olarak kullanabilirsiniz.

Zamansız estetiğin bir numaralı adresi olan Cacharel, erkek giyimde kendi tarzını yaratmak isteyenler için ayrıcalıklı bir dünya sunuyor. Tarzınıza en çok hitap eden kruvaze, klasik, blazer gibi farklı erkek ceket modelleri içinden dilediğiniz birine sahip olmak ve alışverişlerinizde özel kampanya ve avantajlardan yararlanmak için Cacharel’i tercih edebilirsiniz.

Kaynak: https://www.cacharel.com.tr/erkek-ceket/