Endüstriyel Soğutma Sistemleri İçin Adresiniz Full Cool « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Endüstriyel Soğutma Sistemleri İçin Adresiniz Full Cool

20 yıllık tecrübesiyle, endüstriyel soğutma sistemlerine yönelik ihtiyaçları karşılayan ürünler imal eden Full Cool, Gebze’de bulunan fabrikasında başarılı çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu haber 04 Mart 2018 - 12:36 'de eklendi ve 15 kez görüntülendi.

20 yıllık tecrübesiyle, endüstriyel soğutma sistemlerine yönelik ihtiyaçları karşılayan ürünler imal eden Full Cool, Gebze’de bulunan fabrikasında başarılı çalışmalarını sürdürmektedir. İçinde bulunduğu sektörde uzun yıllardır öncülük etmekte olan firma, tecrübeli ve kalifiye ekibi eşliğinde devam ettirdiği profesyonel çalışmalarına her geçen gün yenilerini eklemektedir. Büyük bir hassasiyetle yürüttüğü AR-GE çalışmalarının beraberinde kaliteli hizmet sunmayı ve müşterilerinin mutluluğunu hedefleyen Full Cool, sektöründeki lider konumunu her zaman korumaktadır.

 

Endüstriyel soğutma sistemleri alanında verdiği hizmetler ve çözüm odaklı ürünleriyle, piyasanın talep ettiği tüm ihtiyaçları karşılayan firma, kaliteli hizmet anlayışı ve müşterilerinin mutluluğunu sağlamaya yönelik çalışmalarıyla tercih edilmektedir. Ürettiği market dolabı, meşrubat dolabı, şarküteri dolabı ve soğuk oda gibi ürünlerle endüstriyel ihtiyaçlara cevap vermektedir.

 

Piyasa genelinde et ve süt ürünleri ile soğuk içecek satışı yapan birçok market, bakkal ve dükkan işletmecisinin vazgeçilmez adresi olan Full Cool, müşterilerine; ürünlerini soğuk tutabilmeleri, tazeliğini koruyabilmeleri ve görsel anlamda etkili bir sunum sağlayabilmeleri amacıyla uygun çözümler sunmaktadır. Full Cool, ürettiği yüksek performansa ve verimliliğe sahip meşrubat dolabı, market dolabı, şarküteri dolabı ve soğuk oda gibi endüstriyel soğutma sistemleriyle, piyasa talebini karşılayan bir firma konumundadır.

 

Full Cool firması ve imal ettiği endüstriyel soğutma sistemleri hakkında detaylı bilgi için, https://www.fullcool.com.tr/ web adresi ziyaret edilebilir.