Endüstriyel Mutfak Ekipmanları ve Yedek Parça « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları ve Yedek Parça

Bu haber 19 Nisan 2019 - 11:40 'de eklendi ve 20 kez görüntülendi.

 

İşletmelerin gıda ürünlerin pişirilmesi, hazırlanması, korunması ve hijyeni noktasında ihtiyacı olan malzemelerin geneline endüstriyel mutfak ekipmanları adı veriliyor. Mutfak ekipmanları içerisinde karşımıza; kilitler, menteşeler, ayaklar, braçolar, kulplar, tel far sistemleri, kapı contaları, kimyasal gruplar vb. gibi birçok ürünün yer aldığını söylemek mümkün. Bu noktada endüstriyel yedek parça ürünlerinin de büyük öneme sahip olduğunu söylemek mümkün. Endüstriyel mutfak aksesuarları ile ilgili ürün seçilmesi noktasında işletmelerin ve işletme sahipleri oldukça ince eleyip sık dokumakta.

Mutfak aksesuarları seçilirken genellikle paslanmayan ürünlerin tercih edildiği görülüyor. Bu noktada mutfak ekipmanı, yedek parça ve mutfak aksesuarlarının satışı noktasında firmanın müşterilerine oldukça kaliteli bir şekilde hizmet verdiği görülüyor. Bu tarz hizmeti veren kurum ve kuruluşların sunduğu hizmetin kalitesi müşteriler tarafından detaylı şekilde araştırılmakta.

Mutfak ekipmanı temininde firma kalitesini sattığı ürünlerle, piyasada saygın bir yere sahip olması ile gösteriyor. Alınan tüm hizmetler garantili bir şekilde gerçekleştirilir. En fazla ilgi gösterilen mutfak aksesuarları arasında; pişirme ekipmanları, dondurucular, ergonomik tezgahlar, fırın, buz dolabı vb. gibi birçok ürünün yer aldığı görülüyor.

Müşterilerin Hizmetine Sunulan Kilit Çeşitleri

Oda kilitleri noktasında oldukça geniş bir hizmet sunulduğu görülüyor. Müşterilerin hizmetine; dikey bağlantılı kapı kilitleri, yatay bağlantılı kilitler, soğuk oda paneli kilitleri, şerit mıknatıslı kilitler, mıknatıslı delik kapı kilitleri, çıt çıt kilitler, fırın kilitleri, çekirge kilitler, kapaklı yan kilit çeşidi vb. gibi birçok farklı modelin müşterilerin hizmetine sunulduğu görülüyor. Fiyat noktasında müşterilerin ceplerini yakmayacak makul fiyat avantajı ile bu ürünlerden yararlanma şansları bulunuyor. Ayrıca birçok farklı kilit seçeneği bulunduğu için istenen modelinde kısa sürede temini gerçekleştirilmekte.

Mutfak Menteşeleri ve Buzdolabı Müşterileri

Müşterilerin hizmetine sunulan bir diğer hizmet seçeneği de mutfak menteşeleri ve buzdolabı menteşelerinin oluşturduğu görülüyor. Mil menteşe, üçgen menteşe, buzhane menteşesi, soğuk oda kapısı menteşesi, yaysız yan menteşe, dik dolap menteşesi, oval yaprak menteşe, bursa menteşe, havuz menteşe, düz vitrin menteşesi gibi çok sayıda çeşitle müşterilerinin karşısına çıkıyor. Ürünlerin kaliteli olduğu müşterilerin herhangi bir sorun yaşamadığı ve yaşanan sorunlarla ilgili destek talebi oluşturulması durumunda müşterilere gerekli geri bildirimler kısa sürede yapılıyor. Satışı yapılı menteşe çeşitleri incelendiğinde de müşterilere uygun fiyat seçeneği sunulduğunu söylemek mümkün.

Braçolar ve Çeşitleri

Mutfak ekipmanları içerisinde braçoların çok önemli bir yere sahip olduğu görülmekte. Müşterilerin hizmetine sunulan bu ürünün oldukça yoğun talep gören ürünler arasında olduğu söylenebilir. Müşterilerin hizmetine; paslanmaz braçol arkalığı, paslanmayan braçolar, raf kolu dikme tırnağı vb. gibi kaliteli ürünler yer almakta.

Farklı Kulp Modelleri

Mutfak ekipmanlarının tamamlanmasını ürünlere kulp takılması işlemi yapılır. Takılan kulpların ürün modelleriyle uyumlu olması, kullanışlı olması müşterilerin titiz davrandığı noktalar arasında yer alıyor. Kulpların renklerinin de ürünlerle uygun içeriğe sahip olan ürünlere müşteriler yoğun ilgi gösteriyor. Kulp modelleri arasında; krom karışımı bulunan gömme sürgü kulplar, krom karışımlı çekme kulplar, kare kulplar, yarım ay biçimli kulplar, plastik kulp ve benzeri birçok model yer alıyor.

Tel Raf Sistemleri

Müşterilerin dolaplarında kullanmak istedikleri en önemli malzemeler arasında tel raf sistemleri yer almakta. Beyaz kaplamalı raflar müşteriler tarafından daha çok tercih edilmekle birlikte dolap ile uyumlu farklı renk modelleri de müşterilerin hizmetine sunuluyor.

Buzdolaplarına Uygun Kapı Contaları

Buzdolaplarının tam olarak kapanabilmesi için kapı contalarına ihtiyaç duyuluyor. Kapın contaları sayesinde buzdolaplarının kapılarının tamamen kapanması ve dolaplarda saklanan ürünlerin herhangi bir şekilde zarar görmeden muhafaza edilmesini sağlamakta. Kapı contalarının kalitesiz olması durumunda buzdolabının net bir şekilde kapanmayacağı için dolapta bulunan ürünler bozulacaktır.

Ayrıca dolabın kapısı net bir şekilde kapanmazsa dolapta ısınma ve özellikle dolabın buzluk bölümünde ciddi şekilde erime yaşanması gibi daha büyük sorunlar yaşanabilir. Bu tarz sorunların yaşanmaması adına başta buzdolapları ve diğer ürünler de sağlam kapı contalarının kullanılması büyük önem taşıyor. Müşteriler tarafından kullanılan tüm dolap modellerine uygun kapı contalarının satış işlemi gerçekleştirilmekte. Müşterilere satışı yapılan kapı contalarının hem fiyat olarak uygun olması hem de kalitesi olması nedeniyle müşteriler tarafından yoğun şekilde ilgi görmekte.

Müşterilerin Hizmetine Sunulan Kimyasal Ürünler

Müşterilerin hizmetine sunulan kimyasal ürün seçenekleri arasında; sprey boyalar, selüloz içerikli boyalar, sentetik boyalar, sentetik tinerler, selüloz içeriğine sahip tinerler, slikonlar, çelik macunların yer aldığı görülüyor.

Müşterilerin Sunulan Diğer Hizmet Seçenekleri

Müşterilerin Hizmetine sunulan diğer hizmet seçenekleri arasında; mobilya aksesuarları, sgs yapı ürünler, iş güvenliği ürünleri, tamamlayıcı niteliğe sahip ürünler, zımparalar, pompa ve motor grubu ile ilgili ürünler yer almakta.

Geniş Ürün Seçeneği

İnternet sitesi üzerinden ve mağazalar vasıtasıyla satış yapan firmanın ürünlerinin müşteriler tarafından oldukça beğenildiğini söylemek mümkün. Ürünlerin beğenilmesinin en büyük nedeni olarak ürün havuzunun geniş olmasının katkısının büyük olduğu ifade edilmekte. Firmanın fiyatları da piyasa ile karşılaştırıldığında oldukça uygun. Bu özellikleri sunması müşterilerin firmadan memnun olmalarını ve ihtiyaç duyulan ürünler alınırken tercih edilmesinin en önemli nedeni olarak gösteriliyor.

Müşteri Memnuniyeti

Firmanın hem internet sitesi üzerinden hem de mağazalarından ürün alan kullanıcıların oldukça memnun olduğu görülüyor. Ürünleri internet üzerinden alan kullanıcılara aldıkları ürünler en kısa sürede ulaştırılıyor. Kargo ile yollanan ürünlerin paketlenmesi oldukça titizlikle yapıldığı için müşterilerin herhangi bir sorun yaşamadıkları belirtiliyor. Firma tarafından kaliteli ürünlerin satılması, fiyat seçeneklerinin uygun olması, alınan ürünleri garanti kapsamında satışının yapılması müşterilerin firmayı oldukça beğenmelerini ve sağlanan hizmetten memnun kalmalarını sağlamakta.

Firmadan Ürün Temini

Firma üzerinde mutfak ekipmanı, mutfak araç gereci ve yedek parça temin etmek için hem firmanın sitesini hem de mağazası üzerinden diledikleri ürünü temin etme şansları bulunuyor. Mağazaya gelerek müşterilerin istedikleri ürünü görerek almaları daha uygun görülmekte. Bu durumda müşterileri mağazaya gelerek ürün almalarını sağlıyor. Fakat müşterilerin internet üzerinden ve Whatsapp iletişim hattı vasıtasıyla da ürünler hakkında bilgi almaları mümkün. Müşteriler sadece mağazaya gelerek değil internet üzerinden de yoğun şekilde ihtiyaç duydukları mutfak ekipmanlarını, mobilya aksesuarlarını, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili ekipmanları da alma imkanına sahip.

Ayrıca belirli bir seviyede ürün satın alan müşterilere firma tarafından kargo ücretini karşılanması gibi destek imkanı da sunulmakta. Büyük şirketler ve işletmeler tarafından yapılacak olan toplu ürün satışında da müşterilere gerekli indirim yapılıyor. Ürün temini noktasında müşterilerin gözüne giren firmanın satış yaptığı tüm ürünlerde geniş ürün yelpazesine sahip olması müşterilerin istedikleri ürünlere ulaşmalarına da imkan sağlıyor.

Birçok mağazayı, alışveriş sitesinin ziyaret edilmesi halinde bile bulunması mümkün olmayan ürünlere müşterilerin bu firma sayesinde en kısa sürede ulaşmaları ve en kaliteli ürünleri uygun fiyat seçenekleri ile alması mümkün. Siz de mutfak ekipmanları, mutfak ekipmanları ile ilgili yedek parça ihtiyaçlarınızı bu firma vasıtasıyla sağlayabilirsiniz. Yılların deneyimi, güler yüzlü hizmet anlayışı ile firma müşterilerinin her zaman yanında yer alıyor.