En Uygun Fiyatlara Kitaplar « Haberkulis.org

SON DAKİKA

En Uygun Fiyatlara Kitaplar

Site içerisinde birbirinden ucuz kitaplarının olmasının yanı sıra, birçok sınava dair kitaplarda rahatlıkla bulunmaktadır. Bunun yanı sıra birçok yayınevine ait kitaplar ile tercih edilmesi de bir o kadar çoktur.

Bu haber 21 Mart 2018 - 12:51 'de eklendi ve 7 kez görüntülendi.

Site içerisinde birbirinden ucuz kitaplarının olmasının yanı sıra, birçok sınava dair kitaplarda rahatlıkla bulunmaktadır. Bunun yanı sıra birçok yayınevine ait kitaplar ile tercih edilmesi de bir o kadar çoktur. KPSS kitapları genelinde bakarsak eğer, genel kültür ve genel yeteneğe dair konu anlatımlı bir soru bankası bulunmasının yanı sıra, çözümlü deneme, video şeklinde bulunmakta olan deneme ve branşlara göre birçok çeşit mevcuttur.

ÖABT kitapları olarak birçok öğretmenliğe dair konu anlatımlı, test şeklinde ya da deneme olarak birçok yayına dair tercih etmek mümkündür. ALES kitapları kategorisinde baktığımızda da, tamamı çözülmüş bir şekilde olan konu anlatımdan tutun, çek kopar test ve daha önceki yıllarda çıkmış sorulara ait benzer testlerde mevcut olduğu görülmektedir.

Son olarak YKS kitapları bölümünde TYT ve AYT olarak ayrı şekilde testler bulunuyor ve bununla birlikte her derse ait konu anlatımlı kitaplarla birlikte her derse ait farklı yayınlar ile de tercih konusunda kolaylık sağlanmıştır. Çözümlü denemeler ile de YKS konusunda oldukça kolaylık sağlanmaktadır.

https://www.avantajkitap.com/