En Sağlıklı Temizlik « Haberkulis.org

SON DAKİKA

En Sağlıklı Temizlik

Bu haber 12 Eylül 2018 - 17:56 'de eklendi ve 24 kez görüntülendi.

En Sağlıklı Temizlik

Günümüzde çok farklı biçimlerde kendini gösteren duşakabin günlük temizlik ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere en sağlıklı biçimde imal edilmeye devam ediyor. Yapılarına ve görsel görünümlerine göre farklı fiyat seçenekleri ile beğeninize sunulan duşakabinler bütün bir biçimde cam şeklinde hazırlandığı gibi fume ya da mavi aynalı ve bronz aynalı seçenekleri ile de güvenilir bir çerçeve çiziyor. Farklı desen ve modellere sahip olması yanında uzun yıllar boyunca kullanılabilme garantisi ile müşterilerimize memnuniyet garantisi sunuyoruz.

Paslanmaz Banyo Duş Kabinleri

Gelişen teknoloji ve insanların isteklerinin üst düzeye ulaşması daha dayanıklı duş kabinleri üretmeye devam etmemizi sağlamaktadır. Bu isteği göz önüne alarak hem şıklığın hem de dayanıklılığın birleşimi şeklinde sunduğumuz paslanmaz banyo duş kabinlerini tercih etmenizi öneririz. Bu çeşit banyo kabinleri genelinde ıslak zemine sıfır olacak bir biçimde monte ediliyor olması nedeniyle yapının daha çok ön plana çıkmasını sağlar. Aynı zamanda aynalı cam seçeneği ile de daha şık bir görünüm için fırsat sağlar. Aynalı cam seçeneği 6 mm ile 8 mm kalınlığında olmak üzere fume aynalı, mavi aynalı ve bronz aynalı cam seçeneği ile seçiminize yardımcı oluyoruz.

Duş Kabinleri

Günlük temizlik için en çok kullanılan alan olan duş kabinleri en sık kirlenen alanlar olması nedeniyle yeni geliştirdiğimiz duş tekneleri ve duş kabini çerçeveleri ile sizin temizlik sürenizi en aza indirmeyi amaçlıyoruz. Tüm bunlar ve daha fazla seçenek için www.eraydus.com adlı sitemize sizi davet ediyoruz.