En Güncel Film, Dizi ve Oyunların Adresi « Haberkulis.org

SON DAKİKA

En Güncel Film, Dizi ve Oyunların Adresi

Bu haber 03 Mart 2019 - 12:39 'de eklendi ve 6 kez görüntülendi.

 

İnternet kullanıcıları aradıkları, dizi, film, oyun ve programları bulmak için çok fazla zaman harcamakta ve indirdikleri ise genellikle kalitesiz bir görünümde olmakta veya istenilen verimi vermemektedir. Bu konuda indir.bar sitesi, sektörde lider konumda olup kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına kısa sürede ve kaliteli bir şekilde ulaşmasını sağlıyor. Özellikle diğer sitelerde bulunmayan bir çok dizi ve filmlere bu siteden ulaşmak mümkün oluyor. İnternet ortamında sıklıkla sorun yaşanan mobil film izle konusunda da lider olan site, mobil film indir başlıklı aramalarda da ilk sırada yer almaktadır. Site özellikle alternatifli indirme yöntemleri ile kullanıcılarına kısa sürede ve sorunsuz indirme imkanı tanıyor.

Film ve Diziler

Sitenin dizi indir bölümüne girildiğinde, vizyonda olan ve daha önceden yayınlanmış tüm popüler diziler tek parça olarak indirilebiliyor. Sitenin film indir başlığı altında ise şu türler kapsamında yüzlerce film bulunuyor;

 1. Aile ve animasyon
 2. Aksiyon ve macera
 3. Fantastik ve bilim kurgu
 4. Korku ve gerilim
 5. Romantik komedi
 6. Suç ve dram
 7. Tarih ve savaş

Programlar ve Oyunlar

Sitenin program indir başlığında; antivirüs – güvenlik, bakım – onarım, sürücü ve Microsoft office gibi tüm gerekli programlar bulunuyor. Sitenin oyunlar bölümünde en güncel ve popüler oyunlar bulunuyor. Bunlar şu şekilde sıralanıyor:

 1. Aksiyon macera oyunları
 2. First person shooter
 3. Simülasyon, savaş ve strateji oyunları
 4. Spor ve yarış oyunları
 5. Oyun yamaları ve modları