En Çok Tercih Edilen Tesettür Abiye Modelleri « Haberkulis.org

SON DAKİKA

En Çok Tercih Edilen Tesettür Abiye Modelleri

Bu haber 15 Kasım 2018 - 18:16 'de eklendi ve 24 kez görüntülendi.

 

Tesettür giyimin olmazsa olmazlarından olan abiye kıyafetler özel günlerde kadınların tercih ettiği tasarımlar halinde iken, artık günlük giyim içinde kullanılabiliyor. Daha spor tasarımlar olarak da tesettür abiye tasarımları sokak modası içerisinde görmek mümkün olabiliyor. Tesettür abiye kıyafetler pek çok modeli ve farklı tasarımları ile her sezon tercih edenlerinin beğenisine sunuluyor. Tesettür abiye modellerini özel davetler, nişan ve düğün organizasyonları, özel toplantılar gibi günlerde tercih eden hanımlar şıklıkları ile göz doldurmaya devam ediyor. Birbirinden farklı pek çok modeli olan tesettür abiye kıyafetlerinde kişiye özel tasarımların yanı sıra her tercihe uygun klasik, spor, salaş tasarımlar dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor.

2018 Yılı Tesettür Abiye Modelleri

Bu sezonun tesettür abiye modelleri arasında hemen hemen her tarza uygun tasarımları görmek mümkün oluyor. Renkli ve desenli tasarım tercih edenler için pul payet işlemeli ve çift renkli abiye tasarımların yanı sıra, klasik giyinmeyi tercih edenler içinse daha sade modeller vitrinlerde yerini alıyor. Ahenk tasarımlı abiyeler de bu sezonun en çok tercih edilen tasarımları arasında yer alıyor. Yine bu sezon tesettür sever hanımların sıkça kullandığı pelerinli abiye tasarımlar ise şık bir görünüm için hanımların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Özellikle kol detayları ön planda olan tesettür modeller eskiye uyarlanmış tasarımlar gibi görünse de şık boncuk işlemeleri ile günümüz modernliğini tam anlamı ile yansıtmaya devam ediyor. Yine bu sezon çok revaçta olan üç boyutlu abiye modelleri de hanımların vazgeçilmez modellerini oluşturuyor. Klasik bir görünümün simgesi olan dantel detayları ise yine bu sezon abiye elbiseleri süslemeye devam ediyor. Özellikle yaka, kol ve etek uçlarında kullanılan dantel işlemeleri elbise üzerinde oldukça özel bir görünüm oluşturuyor. Daha iddialı bir görünümden hoşlanan hanımlar içinse tafta tesettür abiye modelleri de es geçilmeyip mağazalara yerini almış durumda. Hemen hemen her rengin var olduğu tesettür tasarımlarda bu sezon mor, lila, gri, yeşil, kırmızı, su mavisi, gök mavisi, pudra ve tonları gibi pek çok renk serisi de hanımların seçimine sunuluyor.

Tesettür Abiye Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor ?

Tesettür giyimde abiye elbiselerin önemi büyüktür. Bu nedenle özel davetlerde, nişan ve düğün gibi organizasyonlarda tesettür giyim seven hanımların vazgeçilmezleri arasındadır. Tesettür abiye kıyafet seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken detaylar vardır. Bu detaylar göz önünde bulundurularak seçim yapılırsa daha şık bir görünüme sahip olmak kaçınılmazdır. Özellikle hanımların vücut yapılarına ve vücut ölçülerine göre tesettür abiye tasarımları seçmesi daha hoş bir görünüme sebebiyet verecektir. Bir önemli detay ise tesettür abiye kavramını yansıtacak görünümde tasarımların seçilmesidir. Bu oldukça önemli bir detaydır. Özellikle tesettür giyimin uygunluğu çerçevesinde ne çok dar ne de çok bol modelleri seçmemek gerekmektedir. Özellikle baştan sona tek renk tesettür abiye tasarımları boğucu ve sıkıcı bir görünüm oluşturabilmektedir. Bu nedenle biraz renk kırılmasını yansıtan tasarımlar daha hoş bir günüme sebep olacağından elbise üzerinde küçük renk oynamalarına müsaade etmek gerekiyor. Örneğin eşarp seçiminde elbise ile aynı renk bir tasarım kullanılmayabilir. Ya da elbise tonundan birkaç açık renkte seçim daha hoş bir bütünlük oluşturabilir.

Tesettür Abiye Modelleri Ve Fiyatları

Tesettür elbiseler renk ve modellerine göre fiyatlandırılan tasarımlar arasında yer alıyor. Nişan abiye, özel davet abiye, tasarım abiye gibi ürünler kişiye özel tasarımlar grubunda olunca biraz daha farklı fiyat içeriğine dahil olabilmektedir. Ürünlerin tasarımlarına, işlemesine ve detaylarına göre de fiyat farkı olabilmektedir. Yeni sezon ürünlerinde de bir önceki sezon ürünlerine göre fiyat farklılığı bulunmaktadır. Tesettür abiye modellerinde bu sezon boncuk işlemler, pul ve payetler, dantel işlemeler, desen tasarımlar gibi pek çok detaya rastlamak mümkün olabiliyor. Bu detaylara göre de fiyat değişmesi söz konusu olabiliyor. Eğer sizlerde dilediğiniz tasarımlar ile şıklığınızı tamamlamak istiyorsanız en özel abiye modellerini https://www.trendinlove.com/giyim/muhafazakar-tesettur-giyim/tesettur-abiye-ferace/ adresinden temin edebilirsiniz.