Emre Can ” Klopp hayal kırıklığına uğradı « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Emre Can ” Klopp hayal kırıklığına uğradı

Bu haber 10 Nisan 2019 - 18:44 'de eklendi ve 17 kez görüntülendi.

İtalya Ligi devi Juventus’un Türk asıllı Alman orta alan oyuncusu Emre Can, Liverpool’dan ayrılırken yaşadıklarını anlattı. Serie A devi Juventus’un Türk asıllı Alman orta alan oyuncusu Emre Can, basına yaptığı açıklamada Liverpool’dan ayrılış sürecini anlattı. Yıldız futbolcu, Liverpool’dan ayrılırken teknik direktör Jurgen Klopp’un düş kırıklığına uğradığını itiraf ederken, “Liverpool’dan ayrıldığımı duyduğunda Klopp düş kırıklığına uğradı. Ancak, ona yeni bir maceraya katılmak istediğimi açıkladım. Ona ya da Liverpool’a karşı bir seçim değildi, sadece alan okumayı seçmiştim. Hala kendisiyle görüşüyorum ve her vakit Liverpool’a minnettar olacağım. Şimdiye kadar her şey iyi gitti ancak henüz kupa kazanmadık.” dedi.

LİGİ VE ŞAMPİYONLAR LİGİ’Nİ İSTİYORUZ Emre Can konuşmasının devamında Şampiyonlar Ligi Kupası’nı kazanmak istediklerini belirtirken, “Serie A’yı ve Şampiyonlar Ligi’ni kazanmak istiyoruz. Bu kupayı hem kulübüm hemde şehrim için kazanmak istiyorum. Rakiplerimiz fazla güçlü. Real Madrid’i eleyen Ajax ile karşı karşıyayız ve kuvvetli yan biziz. Niteliklerimizi kullanırsak finale çıkacağımızdan eminim” görüşünü paylaştı.

“RONALDO’NUN ETKİSİ MUAZZAM”>25 yaşındaki yıldız futbolcu konuşmasının devamında Cristiano Ronaldo hakkında da konuşurken, “Ronaldo’nun etkisini inanılmaz. Şehirde, kulüpte her yerde. Herkes onun hakkında konuşuyor. Ayakları yere basan biri ve fazla dost canlısı.” diyerek konuşmasını sonlandırdı.