Emek Hasta Yatakları Kaliteden Taviz Vermiyor « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Emek Hasta Yatakları Kaliteden Taviz Vermiyor

Bu haber 29 Mart 2018 - 16:41 'de eklendi ve 6 kez görüntülendi.

 

Hastaların sağlığını kazanmalarının yanında daha fazla kaybetmemeleri için de oldukça önem arz eden hasta karyolası üretim modelleri açısından farklılıklar göstermektedir. Emek hasta yatakları üretim açısından orijinal tesislerde üretilen ve sağlık bakanlığınca onaylanan yatakların satışını yapmaktadır.

Firmanın bu konuda prensipleri bulunmakla beraber özel tesislerde orijinal saç malzemeler ile imal edilen yatakların satışını yapmaktadırlar. Son derece güvenilir ortamlarda üretilerek satışa sunulan bu ürünlerin kullanıcılarının yanında hastaya bakan kişiye de oldukça fazla faydası bulunur. Tüm ürünler orijinal malzemelerle üretilmekte olup hastanın yatış pozisyonuna göre ayarlanabilen serum askıları bulunmaktadır. Ayrıca motor güçleri değişiklik göstermekte olup motor kapasitelerine göre yatakların ayarlanabilmeleri ve elektrik kesintileri sırasında da çalışmaları sağlanabilmektedir.

Hasta Yatak Modelleri Nelerdir?

           Hasta yatağı modelleri motor seçeneklerine ve kullanıldığı malzemeye göre çeşitlendirilmektedir. Firmanın satışa sunduğu tüm ürünlerin ürün garantisi bulunmakla beraber iki motorludan dört motorluya kadar farklı motor güçlerinde ürünler bulunur.

Ayrıca bu ürünlerin ahşap modelleri de bulunmakta olup bu modeller genellikle hastanın kendisini hasta gibi hissetmemesi açısından psikolojik olarak rahat hissetmesini sağlamaya yönelik üretilen yataklardır. Bunun yanında motor kapasitesine göre farklılık gösteren yatakların bu güçleri ile doğru orantılı olarak yatağı ayak ve baş kısmının hareket ettirilmesi sağlanmaktadır. Motor gücü yükseldikçe daha ergonomik hareketler söz konusu olabilmektedir.

Emek hasta yatakları kaliteden taviz vermemekte olup tüm ürünler sağlıklı olarak imal edilmektedir. Ayrıca hasta karyolası modelleri arasında lazımlık olan modelleri de bulunmakta olup genellikle yatalak ya da ağır hastalarda tercih edilmektedir. Emek hasta yatakları son teknoloji ürünler olmakla birlikte kullanıcısına çok sayıda kolaylık sağlar. Öyle ki yatağı kullanan hastanın kolay hareket ettirilmesi sağlanabilmektedir. Bunun en önemli nedeni ise motor gücü sayesinde hareket kolaylığının kumandaları yardımıyla yapılabilmesidir. Emek hasta yatakları tamamen kullanıcının ve hastaya bakan kişinin avantajlarına yönelik olarak imal edilmiş yatakları satışa sunmaktadır.

Hasta Karyola Modelleri Nasıl Üretilmektedir?

           Hasta karyolası modelleri üretim aşamalarından satışa sunulma aşamalarına kadar bir dizi kontrolden geçirilerek satılmaktadır. Emek hasta karyolası modellerinin tamamı ürün garantisi içermekte olup firma tarafından sipariş sonrası destek hizmeti de sağlanmaktadır. Ayrıca ürünlerin tamamında anti bakteriyel ürün oldukları belgelendirilmiştir.

Firma hasta yakınlarının ve hastaların en konforlu yataklarda yatmaları için müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaktadır. Ayrıca firmanın sunduğu yatakların tamamında hastanın yatak yarası olmasını engelleyici sistemler yer almaktadır. Öyle ki yatakların hava geçirgenliği ve basınç geçirgenliğine sahip olması yatak yaralarını engellemektedir. Bu nedenle firmanın satışa sunduğu tüm hasta karyolası ürünleri yatak yaralarını engelleyici tarzda üretilmektedir. Ayrıca üretim tesislerinin ISO belgeleri ve sağlık bakanlığı onay belgeleri bulunmakta olup bu konuda tam garanti sunmaktadırlar.

Yatakların kanserojen madde içermemesi de bir başka avantajı olmakla beraber ürünlerin tamamı uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Firma her kullanıcının bütçesine uygun üretim ürünleri satmakta olup fiyat konusunda da müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Ayrıca firmanın kredi kartı ve taksit seçenekleri de bulunmaktadır. Bunun yanında satın almanın ardından kolayca montaj sağlanmakta olup bu işlem firma teknik personelleri tarafından itina ile yapılmaktadır. Bu nedenle son firma hasta yakınları ve hastalar tarafından tercih edilmektedir.